Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A csiklóm fölött és a nagyajka...

A csiklóm fölött és a nagyajkamon kicsit kívűl valamiféle seb keletkezett. Pontosan olyan mintha leborotváltam volna a felső réteget de nem ez történt. Biztos vagyok benne, hogy nem a borotvával sértettem fel. Ez lehet gomba?

Figyelt kérdés
kb 4-5 napja vettem észre és nem is értettem.ezek a sebek csípnek és viszketnek és pirosak és látszik,hogy egy hámréteg nincs a helyén,de nem akar begyógyulni.viszket körülötte és nagy valószínűséggel valamiféle gombám van a héten megyek a dokihoz ha végre hajlandó fogadni (nagyképű belvárosi igenelfoglalt dokinő)de már előző héten is akartam menni. félek,hogy ettől a fertőzéstől vagy gombátol alakult ki ez a két nemtudom micsoda.és eléggé félelmetes.nagyon az.valakinek hasonló?vagy esetleg könyörgöm egy normális nőnemű pesti nődoki száma aki esetleg törődik is a pácienseivel?
2009. febr. 1. 20:14
 1/1 anonim válasza:
Igen,nagy valószínüséggel valamilyen gombád van.Sajnos nálunk nőknél gyakori ez a gombás fertőzés,de könnyen kezelhető nyugodj meg.Nem tudom hogy van-e párod,de ha gomba akkor a párodnak is kell majd valami krémet használni,hogy ne fertőzzön vissza téged.Hamar el fognak múlni ezek a tünetek!Jobbulást neked!
2009. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!