Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfaztam. Lehetseges, h...

Felfaztam. Lehetseges, h attol ott verzik? Most kellene megjonnie a napokban, a hasam is fajt. Attol esetleg verezhet, h felfaztam?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
pisid véres? akkor sipirc a házidokihoz antibiotikumot íratni, mert akkor komoly húgyúti fertőzésed van!!!
2011. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy a hüvelyedből jön a vér, vagy a húgycsövedből. Ha csak azt írod, hogy "ott" ebből még nem lehet tudni.
2011. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt írod,hogy most kellene megjönnie.Nem kellene hanem már meg is jött.Ha viszont a húgycsövedből jön a vér akkor irány a doki.
2011. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor pisilsz és csöppenik a vér és iszonyatosan fáj akkor felfáztál. Menj el a háziorvosodhoz aki megnézi a vizeletedet és irass fel Cifran nevű gyógyszert vele. Az tutira hat és két nap múlva már nem lesz semmi bajod.
2011. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Onnan jon a ver, ahonnan kell neki,de meg nem jott meg teljesen.a vizeletem nem veres es mar nem is csip, viszont van olyan, h ha meg kell jonnie, akk elotte is van egy kis ver.csak arra vagyok kivancsi, h ez nem hozhato-e osszefuggesbe a felfazassal.en kulfoldon elek es itt ez a qva nonap unnepnap es nem dolgoznak az orvosok :@ ...mert "unnep" van
2011. márc. 8. 13:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális ha menszesz előtt van pecsételő vérzésed.Az nem hozható össze semmilyen betegséggel csak akkor ha hetekig pecsételő vérzésed van előtte.3-4 nap még belefér.
2011. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!