Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menszim szerdán (13. -án)...

A menszim szerdán (13. -án) jött meg! 5-6 napig szokott tartani, és eddig nem volt gond, rendszeres. De még mindig nem múlt el. Már 9-dik napja van meg. Ilyen még nem volt h ilyen sokáig meg legyen! Valami bajom van? Vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
20vok
2008. febr. 21. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom szedsz-e valamilyen gyszert ami összezavarhatta,lehet kis hormonzavar.Főleg ha sok volt az idegeskedés.De van amikor kis cysta okozza-ezt gyszeresen lehet kezelni.Az is fontos hogy a 9 nap végig milyen, erős sok,vagy van benne barnázás is?

Én 10 napig mensistem, ebből 5 volt véres nap, a többi barnázás.Nekem hormonzavar okozta,fogamzásgátló helyrerakta.

2008. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el nődokihoz. Ő biztosra megmondja, hogy mitől van ez. Lehet, hogy tényleg csak egy kis hormonzavar és ír fel gyógyszert vagy csak C-vitamint (1000 mg-ost), de egy vizsgálat sosem árt.
2008. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert,viszont az utóbbi 2 napban,barnás!.Cystám lenne? Vagy tényleg hormonzavar?
2008. febr. 21. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy eldőéjön ,melyik a kettő közül, orvos kellene.Lehet neked most így állt be,de ha elmész egy vizsgálatra,ártani nem árt.
2008. febr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!