Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyfolytában ülök és nagyon...

Egyfolytában ülök és nagyon beizzadok alul, hogyan kerüljem el a gombásodást?

Figyelt kérdés

Mozgáskorlátozott vagyok, sajnoa egésznap a tolószékemben ülök, amit vízlepergetős anyagból gyártottak. Ebben a nyári hőségben ez nagyon szörnyű, nem tudok alul szellőzni, pedig csak pamutból készült bugyit és nadrágot hordok. Egyszer az uszodában összeszedtem egy gombás fertőzést, adtak rá krémet és belsőleg kapszulát, utána flórahelyreállítót is használtam, mégis azóta így a melegben néha diszkomfortérzetem van. Lehet, hogy visszamaradt valami a fertőzésből, ami időnként fellángol? Helyzetemből adódóan nincs partnerem, ezért nem visszafertőzésről van szó.

Hogyan tudnám elkerülni, hogy visszatérjen a gomba?


2011. jún. 15. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Tegyél a kerekesszék ülésére párnát. Az megakadályozza, hogy befülledjen a feneked.
2011. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!