Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon furcsa és erős a fehér...

Nagyon furcsa és erős a fehér folyásom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyjából három éve eszméletlenül erős a fehér folyásom, furcsa szaga van, és szinte állandó. Voltam nődokinál, akinek fel sem tűnt, csak én kérdeztem rá, és úgy adott valami hüvelykúpot, ami nem ért el tartós hatást. Nagyon zavar, mert így szinte állandóan kell betét/tampon. Már nem vagyok szűz, másfél éve. Ez normális?
2011. júl. 3. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális. Az orvosod sem. Menj el másikhoz. Itt más nem fognak tudni mondani neked.
2011. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problemam. Bar lehet nem is problema mert ugy hallottam, valamilyen szinten ez normalis, nem pedig koros allapotra utal.Ha jol tudom akkor kell csak ra felfigyelni ha mar kifejezetten kellemetlen szaga van es zoldes szine.Ha esetleg tevedek,javitsatok ki
2011. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már 3(!) éve ilyen, akkor az tuti nem normális. nem ázik át a betét?
2011. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg nem normális, én is azt ajánlom, hogy keress másik dokit. És sajnos gyanús, hogy az állandó betét-és tamponhasználattal csak rontottál az ügyön :(
2011. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
na most mar kulonbseg van a kozott hogy betetet vagy tisztasagi betetet hasznal az illeto.mert kismerteku rendszeres folyas minden lanynal eszlelheto.ilyenkor kell hasznalni tisztasagi betetet,de ha mar rendes betetrol sot tamponrol beszelunk akkor az szerintem sem normalis
2011. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hülye orvost fogtál ki. Menj másikhoz!
2011. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
elég általában egy discreat (így írják?? :$) betét egy napra. csak akkor tettem be tampont, ha kirándulni mentem, hogy ne zavarjon, ahogy hozzám tapad a betét. akkor, ha egy ilyen vékony betét elég, az normális mértékű? nem zöld, viszont kicsit kellemetlen a szaga.
2011. júl. 3. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:
A kellemetlen szag, semmi esetre sem normális! Menj másik orvoshoz!
2011. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sztem ha csak sima tisztasagi betet,akkor semmi problema,olyat en is cserelek naponta tobbszor is, foleg nyaron hogy higienikusabb legyen. De azert dokihoz elnezhetsz, megelozes keppen:)
2011. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem most hívta fel a doki a figyelmemet,h méhszájsebem van,azt mondta,szerinte több éve.attól is lehet a több váladék.
2014. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!