Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már egy ideje elég erős...

Már egy ideje elég erős folyásom van. Fehér, darabos, furcsa, és nem tudom mitől van. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
lassan két hete, h. nagyon beteg vagyok, megfázás, tüdő, arcüreggyulladás, és azóta van egy nagyon kellemetlen folyásom, ami nagyon zavar, és attól félek, h. a páromat is zavarja, ha szexelünk. Nem tudom mi tévő legyek, fél éve élek szexuális életet, anyum tudja, de nőgyógyásznál még nem voltam.lehet, h. azért van ez mert nagyon megfáztam, vagy csak valami fertőzés???(nem akarok még nőgyógyászhoz menni)
2009. máj. 7. 13:15
 1/9 anonim válasza:
100%

Szia ne légy nemileg együtt a bárátoddal mert akár átragadhat a betegség!!A megfázások vagy egyéb betegségek hozzájárúlnak az ilyen okokhoz is valószínűleg gyulladás van a szervezetetben!De ajánlom, hogy menj el a háziorvosodhoz lehet tovább küld a nőgyógyászatra de ne agógy az a jobb ha megnézeted magad!

Ne félj mert még lehet roszabb is!!

2009. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz.Lehet h gomba,lehet más is.Majd ő megmondja mi a baj.

Illetve,ha már nemi életet élsz,akkor évente egyszer illik csináltatni egy méhnyakrák szűrést.Az életed a tét,mert,ha időben észre veszik,akkor simán gyógyítható,de ha nem akkor bele is halhatsz,és a méhnyakrákot az esetek nagyon nagy többségében egy főként szexuláis úton terjedő vírus okozza.

2009. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát már két hete egyfolytába hol hőemelkedésem, hol lázam van, 37 fok alatt nem volt, lehet, h. amiatt van???
2009. máj. 7. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy candida van a szervezetedben. Ha iszol candida teát, vagy felíratsz magadnak valami erre való gyógyszert akkor 99% hogy elmúlik. Azért mindenképp érdemes elmenni orvoshoz. (A candida egy gomba fajta ami képes ilyen tüneteket okozni. Azért még javaslom hogy a neten is nézz utána, hogy milyen diéta vagy gyógymód van rá.)
2009. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A fehér, darabos folyás több, mint valószínű, hogy gomba. Azért jött elő, mert a szervezeted legyengült a betegség miatt. Ilyen betegen eszedbe jut szexelni? :) Menj el nyugodtan nőgyógyászhoz, adni fog krémet, vagy kúpot rá. Ha elég idős vagy a szexhez, akkor a nőgyógyászhoz is! :-) Jobbulást!
2009. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát végülis két hete kezdődtek a tüneteim, (hőemelkedés)

3 napja láz.Kb:3-4 napja van folyásom, és nem szexeltünk pont 6 napja.(óvszer)

a párom tiszteletben taratja, h. beteg vagyok.előtte mondhatjuk úgy h. nem voltam annyira beteg mint most, és semmi komolyabb bajom nem volt.am szerintem a gyulladás az oka(mivel a térdem is fáj, ami már viszont elég rég ˇbetegˇ, ő is be van gyulladva, tiszta piross és bevizesedett, lázam van, és a tüdőm és az arcüregem is gyulladásban van)szóval innan gondolom, nagyon köszönöm a segítségeket!!!:)

2009. máj. 7. 13:58
 7/9 anonim válasza:
sztem gomba. nekem pl. kandidám van/volt és én nem mentem dokihoz hanem vettem irrigátort a gyógyszertárban meg tejsavat. (feltöltöd vizzel az irrigátort beleraksz egy evőkanálnyi tejsavat és azzal öblögetsz szép lassan) és még vetem canesten krémet azzal kivül kenegettem és pár nap alatt elmult. Azota mikor érzem h ujra kiujjul azonnal elkezdem és kész. sztem probáld ki,de persze mehetsz dokihoz is. sok sikert. ja és sztem neigen szeretkezz a pároddal.
2009. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szedsz veletlenul antibiotikumot a betegseg miatt? Mert attol is be lehet gombasodni, igen tobb mint valoszinu hogy gomba. Nekem a cickafark tea ulofudo egy par nap alatt helyrehozza, reggel es este jo csinalni.
2009. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

sziasztok nagyon köszönöm a válaszokat, elmentem ma a doktorhoz, azt mondta, vérvétel után, h. a tüdőgyuszim+arcüreggyulladásom miatt a szervezetem sok vizet akar, h. csillapítsa, és én napi fél litert iszok meg(csak).mivel az arcom a tüdőm légutamés hörgőim is tele vannak váladékkal, ezért nem csoda, h. ott lenn is van egy kis váladékom.(húúú nem gomba, nem fertőzés, nem...stb) + a gyógyszereim rengeteg van mellékesen megjegyezve is befolyással vannak rá.

Nagyon köszönöm nektek a segítséget, de szerncsém volt most. puszi nektek

2009. máj. 8. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!