Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy petefészekkel is lehet...

Egy petefészekkel is lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
Kifogják venni a petefészkem.Találtak rajta cystát és vmiért beteg!Nem mondtak még semmit csak azt hogy az egyiket ki kell venni!! :(
2011. júl. 5. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, hiszen felváltva érnek petesejtek a két petefészekben, tehát elvileg kicsit lassabban, de lehet, ha a másik egészséges
2011. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet. :)
2011. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet! a másik jól működik! (borzasztó, hogy az orvos nem mondja el, nem nyugtat meg.)
2011. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elmondani?Áh dehogy így is úgy közölte,hogy egyiktől meg kell válnom!!

Persze nekik könnyű...23 éves vagyok és még szeretnék gyereket.Kérdeztem,hogy nem lehet megmenteni...de nem!!! :(

de előtte megpróbálnak vmit csinálni!3 lukat csinálnak...de az nem szokott sikerülni azt mondta!!

2011. júl. 5. 16:30
 5/7 anonim válasza:
Ne aggódj, attól h az egyiket kiveszik, még lehet gyereked. Ettől ne parázz. :)
2011. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! több ismerősöm van, akinek így, ciszta miatt műtét volt. Utána 1,2 másutt 3 egészséges gyönyörű gyereke született. Semmi nem látszik rajtuk, teljesen átveszi a másik a működést.
2011. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én azért megkérdeznék egy másik orvost is...

Egyébként ne aggódj, anyukámnak is csak 1 petefészke van,és én és a tesóm is rögtön megfogantunk,amikor szerette volna.

2011. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!