Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha állandóan...

Az normális ha állandóan fehér folyásom van?

Figyelt kérdés
Kicsit idegesít, nektek is van?
2011. júl. 26. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kellemetlen illata a folyásnak, és nem csíp vagy viszket a puncid, valamint nem lett hirtelen több, akkor normális.
2011. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi gond, ha folyamatosan fehér folyásod van. Viszont ha kellemetlen szaga lesz, vagy elkezd viszketni, akkor mindenképp fordulj nőgyógyászhoz. Lehet kapni az üzletekben intim higiéniás törlőkendőket és ilyen géleket. Valamelyiket próbáld ki, ezek sosem ártanak.
2011. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Jaj, megint egy nagyon okos pasi, aki itt élvezkedik.

---

Kérdező, ha a leleteid negatívak, akkor igen, normális. Ha még nem vizsgálták, akkor ideje lenne.

Mindenkinek van több-kevesebb folyása - ez normális.

De van olyan fertőzés is, ami nem okoz panaszt jó ideig, aztán az ember nem érti később, miért nem bír teherbe esni.

2011. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

A pasit az elsőre értettem.

A másodikhoz viszont:

*Lehet kapni az üzletekben intim higiéniás törlőkendőket és ilyen géleket. Valamelyiket próbáld ki, ezek sosem ártanak.


De igen, ÁRTANAK! Felborítják a hüvelyflóra egyensúlyát, és sokkal könnyebb elkapni minden sz*rt.

Minden más csak reklám.

A kinder csoki is csak csoki marad, nem lesz egészséges (hízlal, rontja a fogakat stb.), hiába tesznek bele 1 egész pohár tejet - a reklám szerint.

2011. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
12:09-es! Elárulnád mi rosszat írtam????
2011. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jo lenne ha beszereznel lactacyd feminat a tejsav-tartalma miatt, megakadalyozza a karos bacik fejlodeset. Nem muszaj h feltetleniul lactacyd femina legyen csak tesztelt legyen es tejsav legyen benne. Nekem segitett ezugyben amikor 16-17 voltam, nogyogyasz ajanlotta. En a helyedben azert elmennek nogyogyaszhoz aki majd elvegzi a megfelelo teszteket es tanacsokat ad, 15 percig kellemetlen nala, de aztan egy evig nyugodt vagy ugyh megeri :)
2011. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem legtöbbször 2naponta van de nem büdös és nem kóros... orvosnál is voltam vele, el is végeztek pár tesztet és mondta h semmi probléma ez csak a hüvely természetes öntisztuló folyamata...

Viszont épp erre találták fel a tisztasági betétet.


monroe

2011. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Lactacyddal és társaival csak óvatosan, nekem is ilyen problémám volt, és ettől a sz.rtól még több lett a folyás mennyisége. Nem tudhatod, hogy reagál majd rá a szervezeted, van akinek bejön, másnak nem. Szerintem előbb menj el dokihoz, hogy megmondja van-e vmi bajod.
2011. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az intimmosóktól több folyásom volt, mindig váltogattam, biztos voltam benne hogy nem attól van, és más baj van. Aztán egyszer abbahagytam, gondoltam hátha, és azóta semmi panaszom sincs. Szóval én is óvva intelek ezektől a sza.októl!
2011. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen lerohad a nyakad.
2013. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!