Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb visszatérő...

Mi a legjobb visszatérő hüvelygomba kezelésére, van valami bevált módszere valakinek?

Figyelt kérdés
Visszatérő hüvelygombám van, ami rettenetes tud lenni, 2 éves a kislányom és a szülés óta ez rendszeresen visszatér. A nőgyógyász már sok fajta kúpot felírt és krémeket, volt olyan bogyó amit a férjemnek is be kellett vennie. Ha használt is valamelyik csak max.2 hónap és újra visszajön.Már nagyon el vagyok keseredve:(
2011. szept. 12. 11:36
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. szept. 12. 13:04
 12/30 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen és sok sikert! :)
2011. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
én is meg tudom erősíteni az ezüst kolloid hatását, nekem is segített :D
2011. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem, megvettem de nem tudom jót vettem e, 200ml-s üvegben van, de a dobozra az van írva, hogy pattanásos bőr kezelésére, viszont a dobozba lévő tájékoztatón fogyasztók írják a különféle hatásait,hogy milyen jó nőgyógyászati panaszokra, fogínygyulladásra, és egyéb panaszokra. Az adagolás nincs megadva, mennyit kell belőle meginni?
2011. szept. 12. 15:19
 15/30 A kérdező kommentje:
Ezt vettem meg: [link]
2011. szept. 12. 15:31
 16/30 anonim ***** válasza:

Jaj, mintha magamat olvasnám. 2. gyerekem után is ez volt hosszú évekig, mindent kipróbáltam, immunológ is irt fel erősitőket semmit sem használtak. Egy rakás probiotikumot megettem. Aztán újra babát akartam igy abbahagytam a tablettát és Candivacot kezdtem szedni és láss csodát elmúlt a gombám. Terhes lettem megszültem eltelt 4 hónap és kezdődött minden elölről. Most újra 1 éve már hogy vele küzködök. Nyáron most tablettákat irt a doki Mycosistet, heti rendszerességgel 1 tabit (8 hétig), rendben is voltam, aztán eltelt egy hónap innentől már havi egyet kellett volna bevennem de a gomba megelőzött. Igy most két hetente kell megint szednem aztán havonta. Egyszer már csináltam ezt a gombakúrát (ez a szervezetből öli ki a gombát) és akkor remekül bevált. De most nem tudom miért nem működik, valahogy mintha állandóan valamilyen jellegű viszketést éreznék. Saforellet is próbáltam nem segitett. Ja és ezek szerint a fogigátló sem volt az oka, mert azóta nem szedek és mégis visszatért, pedig én is azt hittem hogy megszabadultam tőle és biztos az volt az oka. Hát nem.

Tudom hogy nem szabadna kelteket, édeset enni, de annyira imádom hogy egyszerűen nem tudok meglenni nélkülük.

Úgy hogy azt hiszem ezt az ezüst kolloidot kipróbálom én is, mert már az őrületbe kerget. Meg a férjem is :P

Ird majd meg ha bevált neked!

2011. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Engem is érdeklen. De nem találok rajta használati útmutatót belső felhasználásra. Valaki írta, hogy itta.
2011. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%
Én ajánlottam az ezüstkolloidot, én is olyat vettem amire az van írva hogy pattanásos bőrre, természetesen belsőleg használható csak így lehet forgalomban ha ez van ráírva. Nem írhatják rá hogy " majdnem" mindenre jó , csodaszer :) De megmagyarázza a doki is a honlapon, volt már aki ott megkérdezte melyiket vegye és ő elmagyarázta miért is van ez ráírva. Úgyhogy jót vettél.
2011. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
88%

Ezt találtam az oldalon a doktor válaszában:

Természetesen az ezüstkolloid szájon át is használható. A javasolt dózis reggel-este 1-1 mély teáskanál, 3-3 percig a nyelv alatt tartva. Ez idő alatt az ezüstszemcsék a nyálkahártyáról felszívódnak, így nem károsítják a bélflórát.

2011. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, azt hittem rosszat vettem, mert utána láttam csak, hogy van valami intim zuhany megoldása is de másik termékkel. Fogom kanalazni reggel és este, a férjemnek pedig vatta pamaccsal átitatott ezüstkólóiddal keni így mind a ketten használjuk:)
2011. szept. 13. 08:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!