Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb visszatérő...

Mi a legjobb visszatérő hüvelygomba kezelésére, van valami bevált módszere valakinek?

Figyelt kérdés
Visszatérő hüvelygombám van, ami rettenetes tud lenni, 2 éves a kislányom és a szülés óta ez rendszeresen visszatér. A nőgyógyász már sok fajta kúpot felírt és krémeket, volt olyan bogyó amit a férjemnek is be kellett vennie. Ha használt is valamelyik csak max.2 hónap és újra visszajön.Már nagyon el vagyok keseredve:(
2011. szept. 12. 11:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nálunk is férjem csak befújta a sajátját :) én ittam csak.
2011. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mi újság? Használt az ezüst? Minap én is vettem mert már megőrülök. Nagyon bizom benne. Sőt tényleg az utolsó reményem.

egy már válaszoló

2011. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

16-os és 22-es.

Nekem nem segitett az ezüst. :((

2012. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Nem segített az ezüst:( szerintem ez soha sem fog teljesen elmúlni:(
2012. ápr. 8. 17:23
 25/30 anonim ***** válasza:
elmentetek a bőr és nemibeteg gondozóba a férjeddel együtt???????????? kenettenyésztés megvolt mindkettőtöknél???????
2012. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

Szóval a pattanásos bőrfelület ápolót kell venni, és nem a sima oldatot, ha jól értem.

A használatáról ennyit találtam:

A folyadékot szájban tartva, gargalizálás és öblögetés formájában, majd kiköpve

Ez így oké?

Légyszi válaszoljon, aki már használta.

2016. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 L1lla ***** válasza:

Az ezüstkolloidban bízóknak:

[link]

"Az amerikai FDA (Élelmiszer és Gyógyszer Engedélyezési Hivatal) már korábban végzett kutatásokat az ezüstkolloiddal és tisztában vannak annak az ezüstkolloid rendkívüli patogén-ölő hatásairól. Mégsem teszik közzé a kutatási eredményeket és nem is fogják a közeljövőben. Vajon miért nem?

Most lerántjuk a leplet!"

Ha ilyen szöveget olvasok, egyértelmű az átverés...

A legrosszabb duma, hogy a gyógyszergyártók érdeke eltitkolni a jónép elől a csodaszereket. Ha tudomást szereznének róla, hogy hatásos, nem eltitkolnák, hanem gyártani kezdenék ezerrel. 4000-ért nekik is megérné legyártani egy kis üvegcsével... ÉS hogy a nyálkahártyán felszívódik az ezüst... Erről megkérdeznék egy biológust. Meg a fenti honlapon eleve azt írják, baktérium- és vírusölő. Szó sincs gombáról, ami se nem baktérium, se nem vírus.

2016. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Sikerült azóta megoldást találni a problémára?

2017. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

22-23-as vagyok. Nem tudom olvassátok-e még. Én rátaláltam arra ami tényleg segít és hosszútávon. Nem tudom, hogy Mo-n kapható-e ugyan. Nagyon sokáig halogattam ennek a gyógyszernek a megvásárlását, mert sajnos nagyon drága. De mivel már két hetente visszatért és nem segített már az orvosság sem, ezért tettem egy próbát. Amint elkezdtem szedni megszüntek a problémáim. Először kiszedtem két nagy dobozzal belőle, de amikor elfogyott rá két hónapjára előjött a gomba. Gondoltam veszek még egy dobozzal, legalább addig is nincs gombám mig szedem. Először nagyobb adagba szedtem, aztán lecsökkentettem, hogy minél tovább szedjem a tabikat. És azóta kopp-kopp, több mint egy éve nem jött elő. Mindig azt hittem, hogy ez valami reklámfogás csak, mert konkrétan erre (is) reklámozták. 15 év után végre fellélegezhetek.

Csak ami ijesztőnek hat az az ára. 1 doboz 95 euró ami 800 db tabletta, ez kb. másfél hónapra elég, attól függően hogy kinek mennyi ajánlott. Én kiszedtem 3 dobozzal, de nem bánom, mert tudom,hogy legalább használt. Igy is vagyonokat költöttem a különböző hatástalan szerekre. Ha előjönne pár év múlva mondjuk, akkor tuti újra megveszem, sőt gondoltam, hogy minden évben megelőzésképpen kiszedek egy dobozzal. A neve Wobenzym. Egy próbát megér, és nem elkeseredni ha a egy doboz nem elég, lássátok nekem három kellett.

Sok sikert hozzá!

2017. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

[link]


És kapható Mo-n is csak sokkal drágább, bár nálunk is van ahol 120-130 euró, és ahonnét veszem ott 95 euro.

2017. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!