Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Üzemorvos milyen indokkal...

Üzemorvos milyen indokkal mondhatja azt hogy nem alkalmas az adott nő a munkakör betöltésére?! Ez a célom! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy munkát de borzasztóan fárasztó és mivel törékeny vagyok nagyon nehezen viselem. Kilátásban van egy másik lehetőség is ami sokkal jobb. Jobb fizetés, szakmámban is van, és sokkal kevesebbet kell dolgozni. Egyébként ügyvéd irodába vennének fel és most egy hamburgériában vagyok. Nem akarom azt mondani a főnöknek, hogy nem bírom...nem akarom megbántani h engem vett fel és most kereshet mást, hisz én akartam annyira a melót.

üzemorvosra gondoltam. Tehát ha elmegyek mivel tudna mondani az érdekemben mi a bajom?!

Az üzemorvos a háziorvosom is tehát ebből nincs probléma.


2011. szept. 23. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztosan ad Neked igazolást az orvosod, de egyenesebb lennél, ha kamuzás nélkül megmondanád a főnöködnek, hogy fizikumodhoz és képességeidhez képest jobb ajánlatot kaptál.

Normális ember ezt megérti.Ártani úgy sem tud Neked, de Te

könnyebb lennél, mint egy hazugsággal mögötted.

Sok sikert a váltáshoz:))

2011. szept. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!