Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvosok nem tudják? Itt...

Az orvosok nem tudják? Itt valaki? menstruációm pár csepp pár éve, és minden vizsgálat eredménye jó.

Figyelt kérdés

szóval nem is csak pár csepp a menstruációm, van hogy egyik nap van a másik nap elmúlik, de harmadik nap megint jön pár csepp - ilyen egy menstruációm egy hónapban, kb 5 éve szépen lassan valahogy leáll, és sokszor barna.


nos

hormonok tökéletesek

nem klímax (29 vagyok)

ultrahang rendben

gyulladások nincsenek


egyedül még méhtükrözésen nem voltam (mert esetlegesen méh belső felszíne összetapadhat bizonyos méhüregi beavatkozások - nekem volt -után) mivel az orvos nem utal be, mert szerinte semmi nem indokolja.


kíváncsi vagyok hogy van valami tipp, vagy semmi?


2011. nov. 2. 18:01
 1/6 A kérdező kommentje:
az első mondat (az orosok nem tudják)kijelentő lett volna.
2011. nov. 2. 18:02
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a doki azt mondja minden rendbe ,,akkor ne foglalkozz azzal ,hogy nem ömlesz.Van aki csak kicsit vérzik van aki nagy nagyon,,és van olyan akinek csak egy két csepp.

Nekem a második gyerek után lett olyan , hogy erősebben véreztem. előtte egy tisztasági betét is elég volt.

Szóval no para!!

Teca

2011. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi hogy nyugtatsz

csak ugye amikor szembesülök ezzel a barna pötyivel...mindig kibukok :(

2011. nov. 2. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt laborvizsgálat is?
2015. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

általános vérképet szoktam csak nézetni


de már normalizálódott, nemtom mi miatt lehetett, de elmúlt, rá kb 2 évre, most sem tetemes mennyiség ugyan, de normális

2015. febr. 19. 19:37
 6/6 A kérdező kommentje:
valszeg lelki okai lehettek, mert ahogy szakítottun az akkori párommal, azzal egy időben kezdett helyreállni...
2015. febr. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!