Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS-em van? 20 éves vagyok...

PCOS-em van? 20 éves vagyok és nagyon pattanásos a bőrőm (arcon, mellkas, vállak), nagyon erős a szőrzetem és emellet eléggé vékony is vagyok. A menstruációm csak néha rendszertelen.

Figyelt kérdés
kb. másfél éve a bőrgyógyászom elküldött UH-ra és találtak is cisztát, majd elküldtek nőgyógyászhoz, aki viszont nem talált cisztát, de felírt Cypromixet, ami csak a menstruáción javított.
2011. nov. 7. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne endokrinológushoz menned akkor.

Nem feltétlen PCOS lehet, mivel nagyon hasonlóak a tünetek a legtöbb hormonzavarnál.

2011. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, mindenképp el fogok menni, de sajnos majd csak decemberben érek rá :(
2011. nov. 7. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiatt ne aggódj, még most kérj időpontot, mert átlag 2-3 hónap szokott lenni SZTKban a várólista...
2011. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2011. nov. 7. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:

én tudtam már korábban is h beteg vagyok, de nem hittek nekem, aztán kiderült igazam lett

egy hasi beutalóval kezdődött az egész, és vele egyidőben elmentem maszek nődokihoz, mer csak az foglalkozott velem

aztán radiológián minden kiderült hüvely UH n mégtöbb, később az mr vizsgálat isk imutatott agydaganatot, gasztroenterológiáról átküldtek endokrinológiára, oda járok, hormon vizsgálatokon kiderült h magas a prolaktinom, emlő cisztám is volt, pco is, hasüregben is valami idegen eredetű folyadék, később magas lett a tsh m is ami örökletes nálunk

néha cukorbetegség tünetei vannak nálam régóta, ez megmagyarázza az ájuldozásokat, de az csak kiskoromban volt, plusz utazási rosszúllét, pedig a cukrot meg az epilepsziát és a daganatot isk izárták akkoriban

szal az én betegségem összetettem kicsit

és sok helyen jártam már emiatt

most cypromixet szedek és letroxot

régebben hatásos volt a cickafarkfű tea is

az is beállította egy két hónap után a menzim

de csak a menzi megjövetele előtt egy két nappal ittam pár bögrével, másnapra mindig megjött

2011. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem irigyellek, február másodikára kaptam időpontot az endokrinológián, remélem kiderül majd, hogy mi a probléma.
2011. dec. 30. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!