Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki azt mondja, hogy a...

Valaki azt mondja, hogy a fehét folyás lehet a mensi előjele is és valaki azt mondja, hogy a terhesség jele is lehet! Akkor most mi is az igazság?

Figyelt kérdés

Most akkor, hogy is van ez? Hol tudnák ezeknek utánanézni,vagy tud valaki pontosat mondani?Nekem elmaradt mensim helyett csak sűrű,intenzív fehér folyás jelentkezik!Mi lehet ez?

(látom nem csak én vagyok így ezen az oldalon!!!)


2008. márc. 20. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Akkor utalhat terhességre, ha a várt menzesz helyett folyás van. Ha a menstruáció előtt van, akkor azt jelzi,hogy meg fog jönni. Különbözik az állaga is.

Amúgy nem tudnák, hanem tudnék.

2008. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem hogy ez volt a legfontosabb, hogy ezt leírd...ez csak egy elírás volt,,,kicsit nehéz ínhüvelygyulladással írni....bocs!!

Azért köszi a választ!!

2008. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 nap múlva megjön, akkor a mensi előjele volt. Ha terhességre gyanakszol vegyéltesztet és reggeli első vizeletből tesztelj.
2008. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na igen,de lehet ez is meg az is meg amaz is.sokminden okozhatja.nemcsak ez a kettő.
2008. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!