Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba esetén mit csinál...

Hüvelygomba esetén mit csinál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Visszatérő hüvelygombám van, de nem tudom magam rávenni hogy elmenjek a dokihoz mert még sosem voltam, és nem tudom hogy hüvelygomba esetén mit csinálnak...le kell-e vetkőzni, turkálnak-e bennem(ami viszont ilyenkor fájna).

17/L


2011. dec. 25. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
ha elmondod neki,hogy visszatérő,nem múlik,akkor ha lelkiismeretes vesz kenetet (abszolut nem fáj) . Amúgy annyi az egész,hogy levetkőzől,beülsz a székbe,belédrakja akacsát,széthúzza a hüvelyt,hogy belásson,bekukant,ha kenetet vesz azt egy fülpálcika szerű dologgal veszi le. csinál egy hüvelyi ultrahangot,ez sem fáj. Kellemetlen,de csak pár perc a vizsgálat,utána felöltözöl,megirják a receptet és viszont látásra.5-10 perc maximum.
2011. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rutinvizsgálatot végez, kenetet vesz, igen... alulról le kell vetkőzni, nem fáj, talán a vizsgálati helyzet kellemetlen inkább, de emiatt ne aggódj előre! Hüvelykúpot ír fel erre valószínűleg. Beszélj édesanyáddal erről és keressetek valakit!
2011. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyummal nem szoktam ilyenekről beszélni, ő még a szemészetre sem visz el.:/ Barátnőmnek van jó orvosa állítólag:)
2011. dec. 25. 19:37
 4/10 anonim ***** válasza:
hát akkor menj a barátnőddel, anyukádnak nem is feltétlen kell tudnia róla. egyébként nem biztos, hogy dugdosnak beléd bármit, vagy ultrahangot csinálnak, főleg ha szűz vagy. én ilyenről nem is hallottam egy "egyszerű" gombánál... nekem egy fülpiszkálószerű dologgal vettek kenetet, azt fel kellett vinni a laborba, aztán annyi. egy hét múlva visszamentem és kaptam hüvelykúpot meg krémet. 18L
2011. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor menj a barátnő által ajánlotthoz, lényeg, hogy előtte érdemes informálódnod.

Ha magánrendelésre mész az önköltséges.

2011. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyidős vagyok veled, 17 éves. Én sima vizsgálat miatt mentem, de ugye ilyenkor vesznek kenetet, hogy megnézzék van-e valami fertőzés. A kenetvétel az nem fáj, inkább kellemetlen, bár nekem fájt kicsit utána a hasam. Egy ilyen "hosszú fülpiszkálóval" vesz kenetet. Tényleg nem fáj, kibírható. Hüvelygombára az egyik barátnőmnek kúpot írt fel, 10alkalmasat, gondolom te is valami ilyesmit kapsz. Menj el dokihoz, mert ez nem játék, akár meddő is lehetsz!
2011. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szűz amúgy. Valahol összeszedhettem...:(

Barátnőmmel megyek majd ő már jó párszor megjárta a nőgyógyászt:) És nyugodtabb is leszek.

2011. dec. 25. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz csatlakoznék annyiban, hogy bizonyos kezeletlen-, rosszul kezelt hüvelyfertőzések tovább terjedhetnek, és az esetleges öngyógyítás egyéb-barátnői ajánlásra nem célszerű. A törölközőidet, pamut alsóneműidet is magas hőfokon kell mosni.
2011. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj ahhoz a dokihoz akihez a barátnőd jár, de mindenképpen el kell menned és rendesen megvizsgáltatni magad!
2011. dec. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a kellemetlenségeket csökkenteni akarod, akkor válassz, keress egy megbízható női dokit, aki elött elviselhetőbb a meztelenkedés és a "grillcsirke" pozíció felvétele is!
2011. dec. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!