Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mi segített feldolgozni?

Nektek mi segített feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan, vagy kihez fordulhatnék ezzel a problémámmal...néhány éve megerőszakoltak, és ez minden napomat beárnyékolja azóta. Egyszerűen nem merem elmondani senkinek, mert még mindig fenyegetve érzem magamat, bár tudom, hogy butaság... De nem hagy nyugodni annak a gondolata...és egyszerűen tönkreteszi az életemet:(

Nincsenek kapcsolataim, barátaim, a családommal sem tartom a kapcsolatot...egyszerűen egyedül vagyok, és minden nap rettegek, amikor kilépek a ház ajtaján...

Voltam már orvosnál...de teljesen hülyének nézett, mert nem tudtam neki elmondani hogyan történt...mert képtelen voltam, mindig elsírtam magamat:( Már nem járok hozzá...

De nem tudom mit tehetnék jelen helyzetemben....Már nem tudom kihez, vagy hová fordulhatnék segítségért:(

Aki átélt hasonlót, ti hogyan tudtátok elfogadni, feldolgozni?

És ti is azt érzitek, hogy hiába tesztek bármit, a bőrötökön érzitek, hogy koszosak vagytok, és nem tehettek ellene? És hogyha nem tettetek volna dolgokat, akkor nem történt volna meg?


2012. jan. 18. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
"És ti is azt érzitek, hogy hiába tesztek bármit, a bőrötökön érzitek, hogy koszosak vagytok, és nem tehettek ellene?" - nem csodálom, hogy az orvos is hülyének nézett egy ilyen mondat után!
2012. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Basszus első válaszoló :S egy lelkileg összetört, megalázott nőnek csakis egy ilyen kijelentésre van szüksége...így is az önbizalma a béka feneke alatt van.

Kedves Kérdező, bár engem nem erőszakoltak meg, talán tudok segíteni. Szerintem pszichológushoz kéne fordulnod, ő nem fog hülyének nézni és nem is nézhet.Fel kell dolgoznod ezt a traumát,túl kell rajta lépned,hogy normális életet élhess. Sok cikket olvastam arról, hogy megerőszakolt nők, hogy tudják feldogzni, hogy merőszakolták őket. Sokszor érzik piszkosnak magukat, pedig nem ők a piszkosok, hanem aki megtette velük.

Ha úgy érzed, hogy mégis elmondanád valakinek az érzéseidet, én szívesen meghallgatlak! :)

22/N

2012. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.

Micsoda érzéketlen tuskó vagy te.....

2012. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
na persze meg az is, aki lepontozta a 2. hozzászólót!
2012. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!