Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hüvelygyulladásom?...

Mitől lehet hüvelygyulladásom? Másnál is előfordult hasonló tünet? Mennyi idő után jöttetek rendbe?

Figyelt kérdés

Voltam már nőgyógyásznál, a tenyészet eredménye az lett, h kipusztultak a tejsavbaktériumok. Felírt Cifrant és Gynoflor hüvelytablettát. Egyébként egyetlen tünetem volt: legutolsó alkalommal mikor tampont akartam felhelyezni, nagyon fájt a hüvely bejáratánál :S Folyásnál nem tapasztaltam változást.

Egyébként nem szedek antiobiot, sem fog.gátlót, legalább 1 éve nem élek nemi életet. Viszont nagyon sok édességet eszek :S De miután ez kiderült leálltam vele. Lehet amiatt?



2012. febr. 20. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha az lett az eredmény hogy kipusztultak, akkor kipusztultak szegények :( így aztán tejsavtermelés sincs lehet hogy ezért szárazabb is de ezt gondolom a doki megválaszolha ha kérdezed :) a probiotikus cuccok jók! Én fixen probiotikus tampont használok és nagyon bevált hasonló problémára! Ráadásul így nem kell külön hüvelytablettát vennem mert benne van a tamponomban :) zseniális találmány :)) jobbulást!
2012. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
több mint egy éve járok ezzel dokihoz és semmi nem segített eddig....:(((
2012. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg próbáld ki ezt a probiotikus tampont! Ellen a neve és patikában lehet kapni. Rendbe teszi a dolgokat az tuti!
2012. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és ez a tampon hogy működik? egyszeri menstruációnál kell használni vagy többnél? csak azért mert 3000 ft ért 12 db nem olyan olcsó....sőt nekem a 16db-os ob. sem szokott elég lenni....annyi pénz beleöltem már a krémekbe, kúpokba gyógyszerekbe....elég egy dobozzal vagy most már minden menzesznél ez kell neked?
2012. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
néztem, de azt nem írja hogy elég egy alkalommal vagy most már az elkövetkező menstruációknál is ezt kell használni...
2012. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2012. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ráhagytam úszást, kevesebb édességet eszek meg mindennap eszek kefírt, és érezhető a javulás!
2012. ápr. 20. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!