Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy csak úgy a...

Lehetséges, hogy csak úgy a semmitől hüvelygombám lett?

Figyelt kérdés
egyszer régebben kb. 6 hónapja volt. akkor canestent használtam és elmúlt. e mellett sajnos volt hüvelygyulladásom elég rég óta amire a betadine hüvelykúp és után a protexin gynopulos hatott. Azóta semmi bajom. Reggel felébredtem és érzetem h viszketek...az elmúlt napokban nem volt sex, sőt itthon vagyok a házból ki sem mozdultam. Valószínű hogy csak úgy vissza jött??? Mit gondoltok vegyek megint canesten vagy van itthon betadine hüvelykúp ami a doki még a gyulladásra. Mert úgy tudom az gombára is jó. És akkor megúszom a canesten 2000 ftos árát és csak protexin gynopulost kell vennem 2500ért a kezelés után a hüvelyflóra visszaállítására. Most nagyon kiborított h csak úgy vissza jött. Szerintetek akkor melyiket vegyem? köszi

2012. jún. 19. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem voltál orvosnál, akkor menj el!
2012. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
canesten kombi
2012. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek a vény nélkül kapható szerek sok esetben csak visszaszorítják a fertőzést, de nem irtják ki teljesen a szervezetből, így előbb vagy utóbb újra visszatérnek, akár egy kissé legyengült immunrendszer esetén.

Ezért érdemes elmenni orvoshoz, aki tenyésztést követően célzott antibiotikum kúrát tud előírni, így véglegesen meg tudsz szabadulni a problémától.

Tudom, hogy sokkal kényelmesebb itt megkérdezni, mint orvoshoz fordulni, csak ezzel nem érsz el sokat.

2012. jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
voltam már orvosnál vele és ő írta a betadine hüvelykúpot és azt mondta h csak a felét használjam el. így megmarad még 7 db. ezért gondoltam hogy így h lassan fél év után jött vissza elhasználom a maradékot és veszek megint protexin gynopulost a kezelés utánra a hüvelyflóra vissza állítására.
2012. jún. 19. 09:46
 5/7 A kérdező kommentje:

mellékelek képet a leletemről mielőtt leszúrna mindenki h nem voltam dokinál. ha valami van egyből megyek, de most a munka miatt nem tudom menni és a doki pont nem akkor fog rendelni. Ugyan ez volt a bajom sőt akkor még rosszabb mert kellemetlen szag is volt. ez most csak gomba és erre jó a betadine hüvelykúp. és őszintén szólva olcsóbb is mint a casnesten.

itt a kép ha doki írta fel a betadine hkúpot, igen amit egyébként vény nélkül is lehet kapni: [link]

2012. jún. 19. 09:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki elmegy orvoshoz, de nem gyógyul fel teljesen, vagy visszajön a probléma, akkor ismét meg kell látogatni az orvosát. Javaslom, hogy a mosógépbe, mikor a fehérneműket mossátok, tegyetek ecetet, utána vasaljátok is ki a bugyikat. Teljes felépülés után én lecserélném az összeset, hogy ne fertőzd magad vissza. Ugyanez a helyzet az általad használt törölközőkkel is.
2012. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és az ecetet hova öntsem? a mosópor részhez? és mennyit? akkor úgy csinálom h a törölközőket és a fehérneműket együtt kimosom. nem tudom mitől jött most vissza, annyira oda figyeltem mindenre és ez a fél év tünetmentesség olyan jó volt, komolyan mondom még a kedvem is jobb lett. ma reggel h szembesültem a gombával azt hittem elsírom magam...egyszer csak vége lesz már. Most akarnák belefogni a babaprojectbe, de hát így h megint vissza jött....szeretnék kigyógyulni mire oda kerül a sor. Állandó a kapcsolatom 6 éve, páromat is kezeltük amikor kiderült, neki is adott a doki gyógyszer és krémet is. ma elkezdem a betadine-t, mert idáig ez volt az egyetlen ami hatott a gyulladásra is és szerintem erre is jól fog hatni. utána meg protexin gynopulos...
2012. jún. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!