Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 évesen vagyok, és szeretnék...

21 évesen vagyok, és szeretnék plasztikát csináltatni, belevágjak?

Figyelt kérdés

[link]

körülbelül így néz ki nekem is, de nem tetszik, meg e miatt, nem is ismerkedek, mert nem tudom elfogadni, hogy nekem ilyen.

Most találtam ezt a weboldalt, és elgondolkoztam rajta.

Nektek mi a véleményetek? Fiúk lányok egyaránt írjatok!


2009. júl. 14. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
ez hülyeség szerintem a férfiak szeretik a husos ajkakat.vagyis eddig nem volt panasz..:)
2009. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Amennyiben ez problémát okoz és emiatt gátlásaid vannak, akkor csináltasd meg. Ez egy esztétikai műtét és kevésbé rizikós, mint pl. egy mellműtét. Biztos sokan írják majd, ha valaki szeret, akkor így is szeretni fog, de addig valahogy el kell jutni. Ha valaki nem tudja elfogadni és a gátlások miatt ismerkedni sem mer, akkor ha adottak az anyagiak is, meg kell csináltatni.
2009. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Egy szexuálpszihológiai könyvben olvastam: a vastag ajkúak nagony jó szexpartnerek,de a túl vékony ajkúakat jobb messze elkerülni.Nem tudom,hogy iagz-e,de még a legrondább nő is szokott párt találni magának.Fogadd el magad,olyannak,amilyen vagy.
2009. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2009. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
92%

szerintem hülyeség megmütetni magad.

nekem ami ott vannak a képen az az előttiek, meg utaniak is tetszenek. kinek olyan, kinek ilyen.

ááhhhh csinálj amit akarsz...


de szerintem nem ez az oka hogy nincs barátod...

ha lenne akkor lebeszélne róla.

2009. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
itt többféle van, most akkor neked melyik is?
2009. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2.sor 1.
2009. júl. 14. 19:06
 8/14 anonim válasza:
82%
Én is így vok vele, mint te, úgyszint ezt a sebészt néztem ki!:) Én megcsináltatnám szívesen, de a barátom lebeszélt róla! Amúgy: Állítólag azok a lányok, akiknek kilóg a szeméremajka, azok jobbak az ágyban!!;) Meg nem kell emiatt elszontyolodni! A pasiknak úgy is mind1, hogy ki lóg-e vagy sem!:) Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy! Aki szeret így szeressen!:) 18/L
2009. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
aha, na megnéztem. sztem ezmég egyáltalán nem súlyos. ez nemér meg egy plasztikát. az első sor, és az ötödik sor az ami már nemszép. de a másodikkal sztem nemis nagyon van probléma, ezmiatt nemkéne h gátlásos légy, egyik fiú sem szólna meg érte, sőt vannak olyanok akiknek ez még beis jön. de amúgy sztem nemis annyira látványos, h kilóg.
2009. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sosem éreztem szükségét, hogy "szép" legyen a puncim. Szerintem ez a legeslegutolsó dolog amit a srác néz, több értelemben is.:) Ha akarod, csináld, de én tuti nem tennék ilyet. Szerintem ez már túlzás, teljesen mindegy, hogy mekkora a kisajkad, csak büdös, koszos ne legyél. Egyébként semmi funkciója nincs, nem úgy mint egy mellnek, vagy pénisznek, az csak úgy ott van, nem igazán fogdossa az ember, nincs is szerepe. Tök mindegy hogy néz ki.
2009. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!