Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés terhesnek lenni?

Milyen érzés terhesnek lenni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Más.
2009. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
98%
Varázslatos,hihetetlen és a legnagyobb csoda a világon:)Hálás vagyok az életnek amiért ezt megkaphattam és remélhetőleg még megfogom:)
2009. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Csodálatos, semmihez sem hasonlitható! Amikor tudod, hogy egy élet fejlödik benned belőled és a szerelmedből. Hihetetlen. Már akkor imádod. :) Van rossz oldala is, mint például a hányinger, a szédülés, a végén pedig a derék, hátfájás, hogy már semmi nem jó, de ezek azért eltörpülnek a sok jó mellett. Csak ajánlani tudom! ;)
2009. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Először, ha rosszullétek gyötörnek, akkor egy kicsit kellemetlen - de ez olyan kellemesen kellemetlen :-) úgy érzed, akkor is kibírod, ha végig így lesz. Ha nincsenek rosszulléteid, akkor csak az eszeddel tudod, hogy babát vársz és az is kellemes :-))

Aztán, amikor már mocorog, akkor fantasztikus érzés!!!

Végül, amikor már közelít a születési méreteihez, akkor meg kellemesen kellemetlenül szétrúgja a bordádat, vesédet, amit ér :-) de ez is olyan jó :-))

2009. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor minden más. Amikor babát vársz, kerek a világ. Érzed, tudod életet adsz. Tényleg csoda. A legteljesebb, mit egy nő átélhet. Ott bent egy egészen új dolog fejlődik, egy kisbaba aki a tiéd. A te véred táplálja a te szereteted élteti. Eggyek vagytok, s még sem. Persze a végére már nehézzé válik. S amikor megérzed az első igazi fájást és itt az idő akkor már alig várod, hogy kint is ott legyen veled az aki ennyire jó, hogy van. A nők nagyrésze újra és újra vágyik rá, hogy átélje. Persze a "kinti világ" miatt nem mindig lehet. Nem is igazán lehet szavakba önteni.
2009. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Én nem szeretnék terhes lenni.
2009. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Sok boldoságot a babucihoz!
2009. aug. 13. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!