Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól sminkeljék magukat a lányok?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 14 éves, 8-as, de még nem sminkelem magam. Szerintetek baj lenne ha egy szempilla spirált, és egy kevés korrektort használnák (nagyon pattanásos vagyok, és nem szép :/ )?

2012. dec. 1. 15:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
52%
Nah.......14 vagyok :)))) nem nagyon de általában szoktam magam festeni (kicsit) általában alapozót használok ,és korrektort. Néha tust,ceruzát, és spirált !!!!! Senki ne ítélkezzen van aki smink nélkül rosszul érzi magát...de van aki sminkel érzi rosszul magát ! EMBERTŐL FÜGGŐ !
2013. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem az nem baj, ha használsz korrektort. A szempillaspirál mondjuk szerintem felesleges. Egyébként van egy ismerősöm, akinek mindig csillog az arcbőre, és ő egy kevés púdert is szokott használni. (ő is 14 éves) Én úgy gondolom, hogy ennyi smink teljesen megengedett, ha arról van szó, hogy igényes külsőt szeretnél. Én nem ajánlanám az alapozót, ennyi idősen még semmiképpen, ilyen korban örülni kell annak, hogy még fiatal az arcbőröd és ne rontsd el azzal, hogy öregíted.
2013. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem ált. iskolában egyáltalán nem érdekelt a smink, nem is volt lehetőségem venni, 2-szer használtam csak szempillaspirált. Aztán már gimiben, 15 évesen kezdtem el: korrektor+szempillaspirál. Nagyon most sem használok többet (bár vannak sminkcuccaim) de anyáék még ezzel sincsenek kibékülve. Fokozatosan alakult ki, hogyan sminkelem magam, de visszagondolva sokszor nevetségesen néztem ki.
2013. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 VadLALLA válasza:
Szerintem sak alkalmakra sminkeld magad! el3g lesz későb is elkezdened!:) a pattanásokat meg hagyd úgy ahogy vannak! Szerintem nem is olyan randák :)
2013. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is 14 vagyok,csak szempillaspiràlt használok meg szájfényt(de inkább csak labellot)
2015. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!