Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Május 14-én jött meg (5 napig...

Május 14-én jött meg (5 napig szokott tartani), 17-én volt gumi nélküli szex. Kb. 2 napja úgy fáj az alhasam, mintha meg akarna jönni. Mitől fájhat a hasam?

Figyelt kérdés
Életemben nem éreztem még eddig ilyet (29 vagyok), csak közvetlen menstruáció előtt, nem pedig félidő előtt napokkal. Terhességet kizártnak tartom, hiszen menzesz alatt történt az aktus. Mégis mitől lehet ez? Van vkinek ötlete?
2008. máj. 26. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a menstruációs görcsök...talán egy kis hormonváltozás...sokmidnen lehet,de nem akarok hülyeséget mondani..
2008. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni,de menzesz alatt is teherbe lehet esni. Igaz kicsi rá az esély,de előfordul. Itt is olaastam már,hogy valaki akkor esett teherbe.
2008. máj. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!