Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon csúnya a puncim. Mit...

Nagyon csúnya a puncim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.eddig nem tünt fel de most ahogy a tampont feltettem megláttam milyen csunya vagyok "ott lent". a puncimat meglehet müteni? az ilyen mütét plasztikának számít? nekem kell fizetnem (ha megmüttetném) vagy az állam? köszönöm a válaszokat es csak normális válaszokat!
2013. jan. 7. 21:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

nekem olyan,mint a 4-es kép azon a fotón,amit az előző belinkelt xd

ahogy látom,elég durvák is vannak...

2013. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kilóg, de a barátom imádja, hidd el, nem ezen múlik! És eddig senkinek nem volt rá panasza, vagy mondta azt, mikor ránézett, hogy jaj de csúnya.
2013. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az baj hogyha valakinek az egyik kisajka tiszta normális, nem lóg ki, meg semmi, a másik meg olyannyira nagy és el van nyúlva vagy nem tudom hogy kilóg? Mert engem zavar. Nem nézni nem szeretem, hanem űgy zavar hogy valamikor érzem hogy idegesít hogy rosszul helyezkedik el vagy nem is tudom..szerintetek ez baj..?

Normális válaszokat kérek!!

2013. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%
Kedves 22:27 ! A 4-es kép nem is nagyon durva. A 18-as akinek ilyen van az már a mindennapi mozgásban is gátolhatja. Kerékpározás, lovaglásnál kifejezetten kellemetlen lehet. Van egy közeli ismerősöm akinek például egy szimpla strandolás is gondot jelent. Gyakran kell neki a WC-re mennie de nem a dolgát végezni, hanem megigazítani "ott" nehogy kilógjon valami a ruha alól. A szex közben is eredményezhet kellemetlen pillanatokat. No nem azért mert nem tetszik a partnernek, hanem a külső oldala ha nem nedves, hozzá tapad a péniszhez és egy hirtelen fájdalom az addigi kedvet lelohasztja.
2013. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
Még két dolog amiben akadályozhat egy lányt ez. A tanga az nekik felejtős. Nem tudják hordani. Illetve bugyi nélkül néhány lépés után már fájhat nekik. Ugyanis a combjukhoz tapadva ahogy lépnek kidörzsöli. Az ismerősömnek elmondása szerint /Én soha sem láttam!/ kb. 5 centire lóg ki. Az előbb az Ő panaszait soroltam fel.
2013. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#11-es vagyok.

nem azt írtam,hogy az enyém durva,hanem amilyen még másoknak lehet. az enyémmel semmi probléma,jó az xd

2013. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Én is úgy érzem hogy enm vok túl szép ott lennt, esetleg linkelnél , hogy hasolnó-e neked is ?
2013. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Ha nem okoz fizikai panaszokat, csak esztétikait, akkor a plasztikai műtétet szerinte, ne erőltesd. Nekem egy kisgyerekkori biciklis balesetkor végig felhasadt a kis és a nagyajkak közötti területen,varrni nem kellett, de lett egy kb 2 mm széles és 4-5 cm hosszú heg mindkét oldalon, ennek következtében a kisajkak külső fele több helyen érzéketlenné vált (a műtét pedig akárhonnan is nézzük vágással jár, aminek nyomán hegszövet fog keletkezni). A kisajkaim pedig salátásak, de a salátákkal legalább érzek is valamit... (A párom meg speciel imádja hajtogatni őket, meg kényeztetni :D).
2013. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
36%
Vannak akik pont az ilyen puncikat szeretik,mint például én a páromnak is eléggé ki lógnak a kisajkak imádom őket nyalogatni cuppogtatni,állítólag a koraszülött lányoknak ilyen a puncijuk mivel nem volt ideje a nagy ajkaknak ránőni.
2013. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!