Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tehetetlen és tanácstalan...

Tehetetlen és tanácstalan vagyok. Nem mellesleg most már eléggé félek is. Szerintetek baj van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy múlt hónapban 6 napot késett a menstruációm és a szokásos(nálam 7 nap) helyett 4 napot volt meg(elég csekély mennyiségű vérrel). Csináltam idő közben terhességi tesztet. Negatív lett. Aztán ebben a hónapban 5. -é kellett volna megjönnie a normális ciklust számolva,de nem jött. 6.-án védekezés nélkül voltunk együtt a párommal. 9.-én jött meg a menstruációm. 11.-én már szinte ismételten nem volt semmi jele annak, hogy még véreznék. A ma nap folyamán sötétbarna folyást vettem észre. Ilyen színű folyásom még sosem volt. Nagyon meg vagyok rémülve. Mi történhet velem?

Köszönöm előre is a segítségeteket!!


2013. ápr. 12. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
ha késik akkor is onnan számold az uj ciklust ne a régi rend szerint. Ha nem akartok babát mindenképp védekezzetek attól függetlenül hogy milyen épp a ciklusod. Ha marad ez az összevisszaság a menstruációdban menj rovoshoz, mert könnyen lehet szervi oka van.
2013. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Az előző hónapban 8.-án jött meg a 2.-a helyett. 8.-ával számoltam a nálam általában 28 napos ciklussal. Ha baba lenne,nem lenne óriási probléma,szóval így attól nem tartok, csak félek, hogy valami baj van velem. Sosem volt ilyen előtte még velem.

2013. ápr. 12. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:
nem vagyunk gépek, lehetnek eltérések akár különösebb ok nélkül is, ha több ciklus alatt is tart érdemes elmenni orvoshoz vele.
2013. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!