Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyire igénytelenek lennének?

Ennyire igénytelenek lennének?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvasgattam a "női szekcióban". Elég sok olyat találtam, akiknek hónapok, sőt évek óta fennálló viszketésük-folyásuk és hasonló kellemetlenségeik vannak. Ezek a nők tényleg nem képesek elmenni egy nőgyógyászati vizsgálatra?

Ilyen tünetekkel élnek szexuális életet? Így fertőznek "tudatosan" másokat? És azt várják, hogy valaki pár mondattal megszünteti itt a gyk-en a problémájukat?!



#fertőzés #viszketés #folyás #igénytelenség #nőgyógyászat #bűzös váladék #régóta fennálló
2013. máj. 4. 01:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%

8. és 9.-nek

Csak magadról alkoss olyan véleményt, hogy ápolatlan vagy magyar létedre!

Sem én, sem barátnőim, rokonaim nem ápolatlanok, sőt sokkal ápoltabbak, mint pl. a franciák. (ezt konkrétan tudom!)

2013. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

Akinek hosszabb ideje van fertőzése azok két csoportra oszthatók:

1. Akiket te is mondasz, hogy igénytelenek, és nem járnak orvoshoz

2. Akiken az orvos nem tud segíteni

Rengeteg olyan nő ismerősöm van, akin nem segít az orvos, hiába akármilyen gyógyszer, kúp vagy krém. Még ha a párja is kezelve van, akkor sem képes meggyógyulni, pedig rengeteget jár nőgyógyászhoz. Van egy ismerősöm, akit 2010 vége óta tudom h női problémái vannak, pedig folyton látom hogy nőgyógyászaton ül. Sajnos vannak olyan nők, akik hajlamosak fertőzésekre, vagy egyszerűen kikezelhetetlen a probléma náluk

De a másik oldal egyszerűen undorító: Láttam itt egy kérdést néhány hete, hogy egy nő tudakolta, hogy 10 éve van hüvelygombája, elmúlt e már annyi idő alatt? (sosem volt orvosnál, mert kínosnak tartja) És amikor az ilyenek képesek elmenni nyilvános wc-re és a normális igényes nőket jól megfertőzik azt nagyon utálom :( Pl minden buliból hüvelygombával jövök haza, mert a wc-n összeszedem az igénytelenektől...(de nekem ezért van otthon előre kiváltva gyógyszer rá, ami egy nap alatt elmulasztja)

2013. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Márta18 válasza:
Hát én megmondom az őszintét, hogy folyásomvan, szagos is, de soha a büdös életben nem voltam nőgyógyásznál... rettegek minden idegen embertöl és csak azér kérdezgetek itt, hogy találjak olyat, aki volt már olyan helyzetbe, mint én mert nekem tanács kell!! sosem voltam terhes, de sztem nem is leszek... kiskoromba sokszor felfázással panaszkodtam, de nem mentem orvoshoz vele.. Semmi gyógyszer, semmi fogamzásgátlót nm szedtem be.. :) Esetleg, ha 39fokos volt a lázam, akkor szedtem be láz csillapitot.. de semmi több.. még élek :) a lényeg, hogy én kerülöm az embereket nagy ívben... inkább neten keresztül keresem a társaságot/munkát, de személyesen senkit nm kivánok magam mellé.. nem tudok koncentrálni, egyszerüen lefagyok :D igy inkább ezt az utat választom. :)
2018. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Fúj! Igen sajnos vannak ilyenek.túrós,halszagú,szemölcsös,fertőzött picsájukat! Nemi betegek
2021. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!