Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két missed ab. után milyen...

Két missed ab. után milyen vizsgálatokat érdemes megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt szerdán a második missedem. Nagyon megviselt. Most már nem akarok addig próbálkozni amig ki nem derül mi a baj. Valaki hasonló helyzetben volt már? Nem tudom mi a teendő ilyenkor?
2009. okt. 6. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljeskörű nógyógyászati kivizsgálás nálad, teljeskörű andrológiai vizsgálat a párodnál. Ha minden tökéletesen rendben van, akkor genetikai vizsgálat mindkettőtöknek. Ha az is rendben van, akkor a természet "tréfált" meg titeket, és türelem, amit elrontott, azt meg is oldja. De ha megfelelő szakemberek "feltérképezik" a testeteket ilyen szempontból, és nem találnak semmi valós okot, az megnyugtat majd mindkettőtöket.

Én egymás után négy babát veszítettem el egyre idősebb terhességekből, látszólag minden ok nélkül. Azt hittem beleőrülök. Egy idős, nem túl jónevű, és jóhírű orvos mondta először azt, hogy talán a hátrahajló méhem okozhatta a gondot. A következő terhességemnél hasonfekvést javasolt az első pillanattól. Lehet, hogy nem ez volt az igazi ok, de használt. Négy egészséges gyerekem született, és biztos ami biztos, mindegyikkel hason feküdtem, amíg csak tudtam:-)) Ilyen kicsi dolgon is múlhat...

2009. okt. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!