Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedtetek már isoprinosine-t...

Szedtetek már isoprinosine-t immunrendszer erősítőként? Használ valamit a HPV vírus okozta szemölcsökre? Elmúlnak tőle?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 19:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

egy 3 honapos komoly betegseg utan irtak fel nekem, le is allitottak 2 nap mulva mert majdnem azosszes mellekhtasa kijott.

Szal en jo hirt nem tudok mondani errol a keszitmenyrol.

2009. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Sokaknak ezt írják fel, és hogy elmúlnak-e tőle a szemölcsök csakis attól függ, kialakul-e akkor védelem tőle a szervezetben hogy leküzdje a vírusokat. Tehát 50-50% az esély.
2009. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
Nem használ semmit!!Fölöslegesen szeded,és még sok mellékhatása is van,nekem is ilyen bajom volt,elején én is szedtem az isop.de még jobban előjöttek,utánna én beoltattam magam a hpv oltással,/és még ilyenkor is jó/valamint ittam a legsűrűbb grapefruit cseppeket.de mindennap kb 60-100 csepp + ezüst kolloidot is ihatsz,ezt kb 4-6 hónapig közben 1000 mg c vitamint is szedtem,persze kb 5-6 hónapig tartott a szenvedés,de elmúlt,Van aki azt mondja évekig tart már nálla,csak a megfelelő immunerősítés kell.1 éve semmi bajom.Kitartás!
2009. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást. Még egy kérdés: miközben csináltad az immunrendszer erősítő kúrát kezelték közben a szemölcsöket? Én most fagyasztásra járok.Van ennek értelme vagy e nélkül is elmúlhat 5-6 hónap alatt ha rendszeresen vitaminokat juttatok a szervezetembe?

Mégegyszer köszi a segítséget.

2009. nov. 13. 08:56
 5/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat, közben rákerestem az ezüst kolloidra. Belsőleg használtad vagy ecsetelted vele a szemölcsöket? Köszönöm
2009. nov. 13. 09:06
 6/25 anonim ***** válasza:
Én elösször is az injekciót beadattam,tudom drága de megéri hogy soha többé ne jönnön elő,és én a grapefuit cseppeket ittam kb 5 hónapig a neve grape vital narancs sárga -zöld színű,a páromnak vettem még pluszba az esüstöt mert nehezebben múlt el neki,de én is iszom most is, pedig már semmi bajom,szóval én Condiline+Wartec kémet használtam kinek mi a jó,nincs különbség szerintem a lézer vagy krémek közt,ezekben a szerekben sejtméreg van úgyan úgy kiöli,ne keseredj el ha jönnek még elő szemölcsök,mindíg nézd lámpa +kistükör és ha egy picit is látsz kezeld,én teljesen kivoltam akadva mikor előjöttek,pedig nem vagyok egy olyan nő aki fűvel fával van,de kiderült hogy egy melegvizes gyógyfürdőben szedtem össze,mert más is megfertőződött méghozzá ismerősöm 10 éves kislánya,erről ennyit!Vigyázz mert a borotva is tovább viszi,és vizes törölközőtől is átmehet másra.Ha kérdésed van írj,tudom milyen rossz,tegyél meg mindent amit tudsz,egyébkénk,készülj fel,ára húzós nekünk ez kb 350 ezerbe volt.Mi a páromat is beoltattuk!
2009. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ja és az ezüstöt isszuk!Valamint a grape vitallal irrigálást is csinálhatsz 15 csepp+langyos víz,nyugi elmúlik csak hosszú folyamat!
2009. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha esetleg valakinek szüksége lenne Isoprinosinra, én szívesen átadnám a 75 db megmaradt bogyót.

Gyógyszertári ár alatt természetesen.

4821 helyett kb 4300-ért!Lehet személyesen is (Miskolc, Budapest) de postázom is!

E-mail: lizett@citromail.hu

2010. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Én próbáltam. Nekem bejött. Mondjuk én szakmai ember vagyok. Érdekelne, hogy milyen mellékhatások jelentkeztek. Mert ha olyan sok volt akkor azt a felíró orvosnak jelentenie kell.

Inkább ezt adom, mint antibiotikumot. Ez az orvosom szerint természetes anyagot tartalmaz, így nem igazi kemikália. Tehát inkább természetes. Több szülővel tartom a kapcsolatot és nekik is az a tapasztalatuk, hogy ritkábban betegek a kicsik. Annyit tudok róla, hogy régi gyógyszer, tehát sok vele a tapasztalat. Én meggondolásom szerint ha rossz lenne és nem hatna akkor nem lenne már vagy 20 éves szer. Üdv

2010. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én szedtem az Isoprinosine-t fél évig, semmi mellékhatás nem jelentkezett, a meglévő szemölcsöket nem múlasztotta el ( a Verumal nevü ecsetelőtől viszont 2 nap alatt visszahúzódtak, másfél hét múlva teljesen eltűntek) , de újabb szemölcsök azóta sem jelentkeztek! Mellette ittam az ezüstkolloidot - próbáltam ecsetelni is a szemölcsöket a Verumal előtt, de nekem arra semmit sem használt.
2010. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!