Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedtetek már isoprinosine-t...

Szedtetek már isoprinosine-t immunrendszer erősítőként? Használ valamit a HPV vírus okozta szemölcsökre? Elmúlnak tőle?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 19:46
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Na most én is kaptam ISOPRINOSINE-t...... jó drága hogy a fene enné meg... 8000 ft támogatás nélkül. grr...
2011. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Saionara válasza:

Tegnap vettem egy dobozzal, sajnos allergiás vagyok rá, szinte a létező összes mellékhatás kijött rajtam :(

Egyébként egy doboz 50 tablettát tartalmaz, az ára 4200ft, tb támogatással 3200ft.

Ha valakinek szüksége van ilyenre és kipróbálná, egy ezresért odaadom a maradék 42db tabit. Azért kidobni nem szeretném csak úgy. 2016-ban jár le...

2011. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Nem egészen egy hete szedem. A doki vírusos torokgyulladásra írta fel. Az éjjel arra ébredtem, hogy nagyon fáj a hasam. Kimentem vizet inni, és közben majdnem elájultam. Többször le kellett ülnöm. Először nem értettem, de aztán rájöttem, hogy a gyógyszer mellékhatása lehet. Nagyon megijedtem. Szóval én nem ajánlom.
2011. júl. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Saionara válasza:
Üdv mindenkinek! Már továbbadtam a szert... Nincs több szerencsére:)
2011. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem van még 2 és fél dobozzal, ha valakit érdekel írjon!
2011. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Sziasztok!27 éves lány vagyok, nálam 3 éve diagnosztizálták a HPV-t. Ami, mint ahogy a legutóbbi kontroll alkalmával kiderült, nem múlt el magától, ezért az orvos felírt isoprinosine-t napi 3x2 szemet. Beszedtem 136 db-ot, viszont a következőket tapasztaltam: koncentrációzavar, és a fejem néha (kb 15 percenként) megrándult, ez volt kb 2 hétig, 3 napja viszont nagyon szédülök, és az előbbi tünetek is megmaradtak. Utolsó 2 szemet tegnap reggel vettem be, de ma is egész nap szédültem. Kérdésem az volna, ki tapasztalt hasonlót, és akinek kijöttek a mellékhatások, náluk mennyi idő kellett hogy elmúljanak?
2012. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
0%

Az isoprinosine eléggé hatásos..sőt,nagyon is :)

Az hogy kinek mennyire használ,az már más kérdés!

És hogy nem használ valakinél,és az összes mellékhatás előjött tőle..Ez csak azt jelenti,hogy mindenféle szarra allergiás vagy,amiket részben tartalmaz az isoprinosine

De erről igen természetesen nem a gyógyszer tehet...Hanem az az idióta aki nem mondja el az orvosnak,hogy mire érzékeny vagy allergiás.....Na meg azt természetesen,hogy tápos gyenge gyerek vagy...Ennyi:)

Ja meg természetesen az a sok szir szar kityvalék meg ilyen gyökér,meg hokusz pókusz nem ér egy nagy rakás szart sem....Ez egy komoly fertőzés nem pedig holmi megfázás,amit mondjuk mézes teával el lehet mulasztani.

Az oltásról pedig csak ennyit,hogyha meg van a vírus akkor szart sem és,hiába oltatod be magad drága pénzért.....Viszont ha megszűnt a fertőzés,akkor viszont talán érdemes beoltatni magad ellene,hogy ne fertőződj vissza......Viszont az ezüstkolloid igen hatékony ilyen tekintetben...Kifejezetten vírusok és különböző fertőzések gátolja meg a szaporodásban.amíg el nem pusztul a csúnyaság:)

kifejezetten a szemölcsökre viszont én a Verrumal külsőleges oldatot ajánlom...Ez egy ecsetelő,ami ilyen típusú szemölcsökre használható(bár elég erős maró,így vigyázni kell vele)...Én ezt használtam,ráadásul elég sok és nagy szemölcseim voltak.....Valóban hatásos,erős és rövid idő alatt eltűnnek a szemölcsök tőle..TUTI:)

A sok lity lötyre meg ne szórd feleslegesen a pénzedet.

2012. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Sziasztok! Ezt a Verrumal külsőleges oldatot lehet használni nemi szemölcsre is? orvos ajánlotta?
2013. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Sziasztok! Van nálam is 3 teljes doboz Isoprinosine, 2015-ben jár le. Miután megvettem, olvastam el a betegtájékoztatót és kiderült, hogy nem szedhetem.

Akit érdekel, írjon.

2013. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
A Verrumal közönséges szemölcsök, a talpon keletkező (talpszemölcsök), illetve a karokon és lábakon jelentkező fiatalkori lapos szemölcsök eltávolítására alkalmazható.
2013. máj. 8. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!