Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb megoldas vagy...

Mi a legjobb megoldas vagy orvossag menstruacios fajdalmak ellen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem vagy egy zselével töltött párnám, amit mikróban fel kell melegíteni, és egy tasakba hízva, azt teszem a hasamra. (Ennek van olyan párja is, amit meg hűtóben kell lehűteni, de az más fájdalmakon segít)Szóval a meleg ruha, vagy párna hatásos. Ezenkívül van egy akupunktúrás pont is, amit nyomkodva jobban lehetsz. A csuklódon van egy kis gödör, azt a pontot és környékét lehet masszírozni.

Ha már semmi nem jön be, én akkor szoktam a gyógyszerhez fordulni, ami végül mindig kiveszi a fájdalmat. Nekem Meristin-M vált be.

Sok sikert kívánok és kevés fájdalmat!

2008. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kedveled a gyógyteákat, javaslom a cickafark teát. Legjobb a frissen, napsütésben szedett, de a gyógyszertárban, herbáriákban kapható is tökéletes. Kíméletesen gyógyít, és mellékhatásai sincsenek.
2008. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én sem vagyok híve a gyógyszereknek de ha már nagyon nem bírom nekem egy nospa és egy algopirin szokott segíteni. Ha neked úgy jobb akkor szedheted a nospát külön is.
2008. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

nem tudom, hogy szedsz e fogamzásgátló tablettát, mert az sokat segít. kevesebb lesz, pontosan tudod hogy mikor jön meg, és elmúlnak a görcsök is.amúgy én sem vagyok híve a gyógyszereknek. én leálltam a fog. tablettával, mert baabát szeretnék, és fáj is a hasam. míg szedtem a tablettát, ilyen gondjaim,nem voltak.

2008. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Állítólag hogyha a tenyered közepét nagyon erősen maszírozod az segít, meg a derekadat csavard körbe valamivel. vagyis meleg, az nagyonjó a derekadnál, meggymaggal töltött melegítet párna a hasadra, vagy utolsó esély a gyógyszer. És no-spat használok, és még soha nemcsalódtam.
2008. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én nospát szedtem, de az nem hatott. Aztán diclofenac duo-t, az 3 perc után elmulasztotta a fájdalmat, de azt sajnos beszüntették. Most Algoflex-M-et használok. Az is segít, csak túl sok rosszat hallottam róla, így saját magam is néha eltántorgok tőle.

Természetes módon pedig még a mozgás is segít:)

2009. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!