Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használja valaki a MoonCup...

Használja valaki a MoonCup elnevezésű intimtölcsért?

Figyelt kérdés
Milyen a "viselete"?Valóban olyan szuper,ahogy írják róla?
2009. dec. 3. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Én nem használtam még, de ismerösöktöl hallottam róla, eléggé megoszlanak a vélemények. Van aki totál lelkesedik érte, de többen nem igazán tartják jónak.

Szerintem elég gusztustalan, ha nem otthon kell cserélni, illetve tiszitani pl. munkahelyen vagy nyilvános WC-ben.

2009. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,én is ezen filóztam,hogy oké,hogy kényelmes,meg nincsenek éjszakai balesetek,meg környezetbarát,meg egészséges,de elég vicces lenne,ha egy bev.központban mosnám a mosdóban a kis tölcsérkémet.Tovább nem fejtem a gondolatmenetemet,ellehet képzelni:)))

Köszi

2009. dec. 3. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Több ilyen kérdés is volt már, ha rákeresel, megtalálod. Szerintem nem lehet túl higiénikus, képzeld el, amint egy nyilvános wc-ben (iskola, mozi, munkahely, bevásárló központ, stb.) két ujjal turkálsz magadban, hogy ki tudd venni a teli tölcsért, amit ugye, csakúgy, mint a felhelyezéskor, kivételkor is össze kell nyomni - ki tudja mennyi cucc dől belőle ki, egyenesen a ruhádra. Utána, letolt bugyival, gatyával 100 szempár kíséretében kitotyogsz a fülkéből és áttipegsz a csaphoz, ahol 100 másik szempár végignézi, ahogy elmosogatod a véres pitlidet. Tipegés vissza, közben a vér már a lábaidon csörgedez, odabent betolod a tölcsért, majd megpróbálod a lehetőségekhez mérten tisztára törölgetni magadat, felöltözöl és kész! :=)

Hát én inkább maradok a tamponnál, azt cirkusz nélkül, fél perc alatt kicserélem gyakorlatilag bárhol.

2009. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Nyilvános wc-be visz magával az ember 1 palack vizet, és NAGYON JÓL kezet mos előtte. Meg utána is. Nem ömlik ki, csak vigyázni kell, v nacit le, és addig felakasztani:)
2010. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Én használok ilyen tölcsért (2éve), és egyszerű a válasz: reggel mikor elindulok otthonról felrakom, este pedig kiürítem otthon zuhanyzás alatt. 12 órát simán kibír, így egy nap én csak egyszer cserélem. Egyébként nekem még sosem ömlött ki belőle a vér, pedig már jó párszor használtam..
2010. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!