Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik majd a mellemmel?

Mi történik majd a mellemmel?

Figyelt kérdés
Eredetileg nagyon pici mellem van. Most mivel állapotos vagyok elkezdett nőni elég gyors tempóban... Ha már akkora lesz a babám,hogy nem igényli a szoptatást akkor mi lesz a mellemmel ? Leereszkedik és a bőr fog lógni ? Vagy kerül bele annyi zsír vagy valami származék,hogy marad egy kis feszesség,tartás benne ? Tudom,hogy undi kérdés csak ez most jutott eszembe és nincs kitől megkérdezni...
2014. febr. 10. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés.
2014. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem vagyok terhes és gyerekem sincs, viszont anyukám hugának a lánya most 2 éves, neki visszanyerte a melle a formáját, egyáltalán nem lóg neki vagy ilyesmi, pedig neki sincs nagy melle, de ugye a szoptatás idején meg a terhességnél mindenkinek megnő valamennyire, szerintem típustól is függ vagy testalkattol, génektől, hogy mi történik. De amúgy meg vannak erre ilyen speckó tornák is amivel feszesítheted.
2014. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó a torna, csak az a mell alatti izomra megy, magára a mellet alkotó szövetekre nem lehet edzeni, ez tényleg alkati kérdés. Van, akinek a szoptatástól nagyon megereszkedik a melle, van, akinek nem, van, akinek nagyobb lesz, van, akinek nem. A mell két dologból áll: mirigyes állomány és zsír, a méretét és alakját a zsír határozza meg.
2014. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!