Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan illik elmennem egy...

Hogyan illik elmennem egy nőgyógyászhoz? Van ezzel és magával a nőgyógyásszal kapcsolatban tippetek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és pár kilóval több mint amit én molettnak hívnék és azt hiszem ideje lenne elmennem nőgyógyászhoz,mert szerintem nem stimmel valami évek óta a menzeszemmel és megnézetném.Most mennék először és úgy félek tőle szóval próbálok felkészülni rá.Szóval ti hogy szoktatok járni egy ilyen orvoshoz?

2014. febr. 10. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igényel semmi különleges készülődést.

Kényelmes, ha szoknyában mész, mert így egyszerűen le tudod venni a harisnyát, bugyit, és amíg odasétálsz a vizsgáló asztalhoz, addig sem látszik ki semmid. Vagy nadrág egy hosszú felsővel vagy tunikával.

Előtte mosakodj meg ott alul, hogy tiszta, friss legyél.

Mondd el az orvosnak, hogy még nem voltál nőgyógyásznál és hogy magyarázza el, hogy mit fog csinálni.

2014. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit csinálni, egyetlen "követelmény" van: tiszta legyél. Azaz nem árt előtte egy zuhanyzás, vagy ha az nem megy, mert mondjuk suliból mész, akkor nedves wc-papírral törölgesd meg magad (de ne benedvesített rendessel, mert abból darabok szakadnak le!).

Nem kell tőle félni, menj nyugodtan.

2014. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mást nem kell tenned, mint zuhanyozni.
2014. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne félj annyira, próbálj női orvost keresni, elütte talán kevésbé "ciki".
2014. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztaságon kívül mást nem kell tenned.

Ha nagyon izgulós vagy, keress női nőgyógyászt.

2014. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!