Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek cisztára melyik...

Petefészek cisztára melyik Forever aloe vera terméket szedjem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyász? Próbáltad már hozzáintézni a kérdést? HM?
2009. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg azt gondolod, hogy a cisztád fel fog szívódni egy vitamin hatására? Kellemetlen lesz a meglepetés...
2009. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

engem már 3x is műtöttek cisztára 8x7 centis volt a legnagyobb.


nekem több mint egy évig egy cisztám sem volt a géltől fú meg már nem emlékszem vmi bogyótól.. csak ér vmit...


aztán endometriózisra laparoszkópia, elég kemény injekciós kúra (klimaxoltam 20 évesen) aztán végre sikerült a baba.

:-D

2009. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

2.válaszoló olvasd el még egy párszor a kérdést.

p.cisztára azért is lehet szedni h ne legyen, ne csak h elmúljon...amúgy lehet h felszívódhat...nekem még terhesség alatt is volt és hopp... felszívódott magától.

utolsó voltam

2009. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányomnak is egy hónap alatt felszívódott az öklömnyi ciszta. Nem tudom, hogy magától vagy attól, hogy cickafark fű teát iszogatott. Mire visszamentünk a kontrollra, eltűnt!
2009. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!!

Az első és a második válaszolónak csak annyit szeretnék írni, hogy nőgyógyásznál jártam már! Nem egy 10 éves kislány vagyok aki azt sem tudja mit csinál!Szerintem ti csak kötekedni jöttök erre az oldalra! A nem túl okos válaszokat tartsátok meg magatoknak!Már egyszer felszívódott ezért most is nagy az esély rá! Mivel ez nem okoz gondot a szervezetemben nem mütik! Aloe vera termékek kiegészítés ill.segítség lehet a javulás menetében!

2009. dec. 14. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!