Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedden lesz 6 hete, hogy...

Kedden lesz 6 hete, hogy sajnos volt egy abortuszom, de még mindig nem jött meg, baj ez?

Figyelt kérdés
amikor két hét eltelt az abortusz óta akkor csináltak egy hüvelyi ultrahangot(addigra már nem volt vérzésem)az ultrahang után megint véreztem öt napig!nekem azt mondták hogy ab után 3 hétre lehet óvatosan nemi életet élni,csak vigyázós módszerrel védekeztünk,ugye nem lehetek terhes?
2008. júl. 27. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, csak az utolsó kérdésedre tudok reagálni, lehet ez sem fog tetszeni. Egy abortusz után szerintem muszáj lenne teljes mértékben odafigyelned magadra, és a fiú is figyelhetne jobban rád!!! (csúnyán is mondhatom, legyen már egy kis eszetek!)
2008. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem missed ab. volt /elhalt terhesség miatt/. A doki azt mondta, hogy 4-6 hét mire ujból megjön. Abortusz után nem irtak fel fogamzásgátló tabit? Védekezzetek ovszerrel!
2008. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abortusz után nem lenne szabad 6 hétig szexelni.Ismerek olyan fiatal lányt, aki sikeresen terhes lett abortusz után! Az nem normális, hogy még nem jött meg a vérzés. Ultrahnag után sem a vérzésed jött meg esetleg? Nekem pár nappal utána megjött rendesen, de én viszon kontroll vizsgálaton nem voltam. Azóta nekem nincs problémám. Vizsgálaton mindent rendben találtak?
2008. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
arra gondoltam én is,hogy lehet megjött,mert elléggé hasonlított rá.az ultrahangon pedig minden rendben volt.mekem is missed ab m volt a terhesség 6. hetében,nagyon köszönöm a válaszokat
2008. júl. 28. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!