Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PcCO szindromában szenvedek....

PcCO szindromában szenvedek. Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
JÚNIUSBAN MEGMŰTÖTTEK, CSAK AZ EGYIK OLDALAM LETT ÁTJÁRHATÓ. Június végén jött meg. Előtte 3 évig nem menstruáltam. A pcot márciusba dignosztizálták. Egy hete vasárnap kellett volna megjönnie. Már egy hét eltelt de semmi. A melleim fájdogálna, érzékenyek. Terhességi tesztet csináltam negatív. Inszemináciora várok. Vagyis h megjöjjön és el tudjam kezdeni a gyógyszerek szedését. Várjak még h megjön. E vagy elkezdhetem szedni a norkolut nevű gyógyszert h meghozza, vagy tesztet ismételjek e? Mi lehet azoka h újra nem jött meg? A hajam a betegségtől nagyon hullik mit érdemes rá szedni.
2014. aug. 31. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is PCO-s vagyok. Nekem diétáznom kell és mozognom, van enyhe inzulinrezisztenciám is, gyógyszert nem szedek, egyébként a metformint (Merckformin, Meforal stb) szokták felírni. nem tudom te kaptál- e megfelelő diátás tanácsadást. Nekem 10 hónapig nem volt menszeszem kb 4-5 hónap diéta után jött meg és kezdek talán helyreállni. sajna az inszeminációval kapcsolatban nem tudok mit mondan, ezt a dokiddal kezd megbeszélni. Vérzést bármikor lehet csiholni (mondta nekem ezt egy nőgyógyász), de az nem azt jelenti hogy a norcolut-tól helyrejönnél. A PCO-snél sajna nem jön helyre a hormontzavar egyik napról a másikra. javsolnám még a témában olvasgass: [link]
2014. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!