Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan ne ázzak át a suliban?...

Hogyan ne ázzak át a suliban? Tippeket légyszi!

Figyelt kérdés
elég nagy a problémám: megjött ebben a hónapban és nagyon sok volt. a suliban nem tudtam elmenni a wc-re, mert nagyon undorító {tele van szarva mindegyik wc, le van hugyozva... guszta..} és félek elkapok valami fertőzést... másrészt pedig ott tanyáznak a cigány lányok {cigiznek stb.} és félek hogy belémkötnek esetleg megfenyegetnek, netán meg is vernek... és az nem hiányozna nekem :S az is eszembe jutott már hogy órán kikéreckedek, de a bunkó tanárok nem engednek ki senkit óráról... ma volt a ciklusom 2. napja, és mikor hazaértem már éreztem hogy tocsogok a vérben. gyorsan rohantam a wc-re, és szépen át is áztam, nagy mákomra fekete farmer volt rajtam, úgyhogy nem látszott... nem szeretném hogy ez mégegyszer megismétlődjön, nagyon rossz volt egyszer is.. :S tudnátok valami tippet adni, hogy ne ázzak át ha nem megyek el a wc-re a suliban? mondjuk duplabetét vagy ilyesmi? előre is köszi :) 13/L
2010. jan. 25. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát picinyem, ha te megoldod hogy két betétet egymásra ragasztassz :D

Amúgy általában tampon és betét együtt a nagy javaslat...de én ilyenkor mindíg sötét nadrágot veszek, amúgy éjszakai betéttel menj suliba, nagyobb az igaz de azt 8 órára tervezik, szóval csak kibírja...

2010. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

vastagabb, hosszú beét.

de a legjobb a betét+tampon.

de nehogymár ne lehessen elmenni wc-re....

2010. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tampon+éjszakai betét, sötét nadrág, hosszú, feneket eltakaró pulóver.
2010. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tampon + betét, ennyit egy órára ki kell bírnod. Csak egy wc van a suliban? Mindegyik olyan? Hajtsd fel a wc ülőkét, vagy előtte jól törölgesd le, ha nem marad jobb megoldás.
2010. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigyellek. Gondolom, nem egyedül vagy így az osztályban. Ha gondotok van, menjetek együtt többen. A WC-re meg terítsetek wc papírt, több rétegben. Nem hittem volna, hogy már ennyire rossz a helyzet.
2010. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet.

Lehet kapni drogériákban alkoholos törlőkendőt és azzal le tudod fertőtleníteni az ülőkét, pluszban zsepivel körbebélelni. De ha egyébként is kibírod a suliban pisilés nélkül, akkor úgy is cserélhetsz betétet, hogy az ülőkének a közelébe se kerülsz, csak bemész és cserélsz, így nem szedsz össze semmit.

Ha még nem vagy tamponos még azt tudom ajánlani, hogy keresd meg a lehető legnagyobb nedvszívójú ÉJSZAKAI betétet és az első két-három napban azzal menj suliba. Illetve nem árt magaddal vinni néhány zsepit, mert ha érzed, hogy átáznál, akkor azzal is ki tudod bélelni kicsit. De utóbbi tényleg csak akkor szükséges, ha még nem használnál tampont.

2010. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

szia!


Ennyire komoly a helyzet, hogy nem mersz kimennit wc-re, mert megvenrek a cigány csajok? Miért, szoktak a sulitokban verekedni?

2010. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Régi kérdés, de elmesélem hogy teljesen így voltam vele én is. Volt olyan hogy mivel nem tudtam elmenni wc-re az összes szék véres lett a suliban, ahova leültem. Szörnyen ciki volt, és csak nekem volt meg az osztályban! A hülye lányok meg kicikiztek egy ilyen természetes dolog miatt.(mármint, hogy meg van) Ráadásul, annyira erős volt/mai napig, hogy 3-4 betétet kellett beraknom, plusz pár tisztaságit,később mellé tampont, hosszú felső,sötét gatyával. És folyton a falhoz álltam a folyosón. A WC-n meg nem lehetett cserélni, met kicsi volt és mindenki oda ment beszélgetni. És kuka se volt. Ahol meg volt oda nem lehetett eljutni. Ha meg meghallották volna, hogy csörög a betét, akkor egy életre lejáratom magam. Most gimibe megyek, ott valósznűleg más lesz a helyzet, és mostmár tampont használok, mivel a betétet utáltam, a legnagyobb nedvszívóképességű csak elég lesz egy tisztaságival! Sok sikert neked is jövő tanévre!
2010. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!