Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van a mellemmel?

Mi van a mellemmel?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam úszni es ahogy öltöztem nem is tudom belecsíptem vagy megkapartam és nagyon fájt égy szúrt a mellbimbóm. Most észerevettem hogy megvan száradva mind2 ilyes száraz a közepe pont amit nem kapartsm meg az is. Ilydn még nem volt. A mensi miatta nem lehet mert 6. Megjött és már 11. Elmúlt(mensim már több mint 1 eve van) Nem tudom mi van nem csinálok vele semmit de nagyon félek!:( 13/l
2015. jan. 16. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
kloros viz lehet?
2015. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig még sose vettem eszre ilyet pedig már 5 eve úszok!
2015. jan. 16. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak kiszáradt. Nekem is mindenhol kiszáradt a bőröm a víztől. Testápolóval nyugodtan bekenheted, el fog múlni. :)
2015. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam, hogy kiszáradt. Ilyenkor télen nekem is nagyon kiszárad a bőröm, pedig alapvetően nem száraz.

Ha aggódsz, akkor mutasd meg anyukádnak.

2015. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiszáradt. Hydratálóval kenegesd mosás után.
2015. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor bekenem testápolóval az jo?:o
2015. jan. 17. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!