Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hónapja fáj a ball mellem....

Pár hónapja fáj a ball mellem. Ma találtam benne egy csomohoz hasonló valamit. Mellrák? Sos

Figyelt kérdés

félek a dokitól.ne is irjátok hogy mennyek el.

sok bajom wan még ezen kiwül. a vastagbelemmel a méhembe ciszta wan stb de nem meek egyikkel sem dokihoz


2010. febr. 8. 01:29
 1/7 anonim válasza:
100%

mégis mit szeretnél? igazad van ne menj orvoshoz, hiszen esetleg megnyugtat, hogy nincs komoly baj, netán meggyógyit. Ha meg baj van, akkor köztudottan nem kell elmenni orvoshoz, jó sokáig huzni halasztani, aztán majd visznek. szóval semmi pénzért ne menj orvoshoz.

még az is megeshet, hogy igy interneten keresztül valaki segit, varázspálcával, ráolvasással...... az agyam eldobom

2010. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A dokitól félsz? A haláltól meg nem? Én együttérzek veled, én is nagyon félnék a helyedben, de mégis, miféle választ vársz, ha nem azt, hogy menj orvoshoz még ma? Szívesen leírom, hogy kenegesd mézzel, attól majd elmúlik, csak vigyázz, mert ez hülyeség. Várod, hogy megnyugtasson valaki, hogy nem kell orvoshoz menned?
2010. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

sajna az elsővel értek egyet.. illetve nem sajna, mert nagyon igaza van!

Ne várd meg, míg nagyobb baj lesz!

2010. febr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

07:47vagyok


és a másodikkal is:)

2010. febr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Júniusban meghalt egy ismerősöm, méh, vese, és májdaganatos volt. Ő járt kemora, mindent megtett azért, hogy legyőzze a rákot, mégis belehalt. 18 éves volt. Te meg otthon csücsülsz a gép előtt, és várod, hogy valamelyik kommentelő azt írja: nyugodj meg, ez semmiség.

Szóval emeld fel a seggedet, és menj el szépen orvoshoz, mert lehet, hogy még nem késő. Bmeg.

2010. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a dokitól félsz, tőlünk mit vársz? Csak orvos tud segíteni és csak úgy ha megvizsgál.
2010. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is te írtad? Az írásmód erre utal. Várod, hogy ha többször teszed fel a kérdést, majd azt mondja valaki, hogy tök egészséges vagy?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__65144..

2010. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!