Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkezdjem-e szedni a gyógyszert?

Elkezdjem-e szedni a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem a következő: kb. egy hónapja együtt voltunk párommal, de gyógyszer-szünetet tartottam és elszakadt a gumi. Másnap bevettem az esemény utánit, a bevétel után 10 nappal megjött. Nemrég voltam dokinál, aki új gyógyszert írt fel. Ezt a fajta gyógyszert a menzesz első napján kéne elkezdeni szedni. Azonban most barnázásom van, ami eddig sosem volt az elmúlt 5 évben. Létezik, hogy az esemény utáni így megdobta a hormon-háztartásom? Nem tudom, hogy ilyenkor be kell-e venni az első szem gyógyszert, vagy ki kell várni a normális vérzést? Válaszaitokat előre is köszönöm.

2015. máj. 9. 18:34
 1/2 anonim válasza:

Én várnék vele még 1-2 hónapot minimum, hogy az esemény utáni hatása kicsit elmúljon. Mert megzavarja tényleg a hormonháztartást, bár egytől nem lesz semmi bajod.

Amúgy most kéne bevenned, mert ez már "első napnak" számít. De ha van türelmed várj a következő havidig.

2015. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Kellemes hétvégét!
2015. máj. 9. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!