Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vivi vagyok. Már vagy 2...

Virag vivi kérdése:

Vivi vagyok. Már vagy 2 honapja van feheres barna folyasom de még nem jott meg. Es az oszt.tarsaimnak igen. Pedig van nalam eretlenebb de neki mar megjott. Mit tegyek h nekem is megjojjon? es mikor fog?

Figyelt kérdés
Kerlek mibel gyorsabb valaszt.jah es am 12 eves vagyok

2015. máj. 12. 20:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
-.- azt írta a válaszoló h "okosodj", nem okoskodj
2015. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
De van zsebpenzem es birnak venni.jah es azert bem akarnam elmondani mert ez nekem kinoos
2015. máj. 12. 21:30
 13/29 A kérdező kommentje:
Van zsebpenzem es birnak venni.es azert bem akarbam elmondani mert nekem ez kinos
2015. máj. 12. 22:04
 14/29 anonim ***** válasza:
71%
Örülj, hogy még nem jött meg. Bírom az ilyen kis csajokat... mikor meg majd nem tudsz elmenni a strandra a barátaiddal mert dől belőled a vér akkor meg rinyálni fogsz.
2015. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már barnás folyásod van, akkor megjött a menstruációd. Van akinek az elején csak barna színű folyása van. Ez már egy gyenge vérzésre utal. Hamarosan pirosra fog változni.
2015. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%

Kicsi lány!

Az okosodás és az okoskodás között nagy különbség van!!!

2015. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 11 évesen jött meg,de rendesen első pár órában barnás,narancs sárgás volt,majd rendes vérzésbe ment át,mamámnál jött meg,pont meglátogattam mert tudtam anyu is oda megy.

Simán odamentem anyuhoz szóltam anyu megjött a mensim,betétet kellene venni.


A vásárlásról annyit hogy én is simán el szoktam menni boltba 11 éves fejjel és meg szoktam venni a betétet.


Kérdező!


Betétet vegyêl magadnak és mindig legyen már nálad.


Külsőleg hiába fejlett valaki(pl szőrzete van,melle,fehér folyása)mert ez csak külsődleges,de akkor vagy testileg,nemileg érett ha van mensid már.

2015. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
100%
Gratulálok. 12 évesen így beszélsz. Előbb tanulj meg olvasni aztán várj még 6 évet és úgy beszélhetsz ahogy akarsz. Anyukádnak meg el kell mondani. Joga van hozzá hogy tudja hiszen a gyereke vagy. A menstruáció nem jó dolog. Ezt nem kéne várni. Addig örülj amíg nem jött meg.
2015. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Köszi kérdező,de ne káronkodj nem éri meg,legyél ennél okosabb,ha káronkodsz úgy érzik a többiek (hozzászólók)hogy a reakcióddalőket igazoltad.Te ennêl okosabb tudsz lenni.


A menstruáció az egy természetes dolog,persze az a pár nap nem kellemes,de azért nem is tragédia.


Persze hogy várja hogy megjöjjön a mensije hiszen az azt jelenti hogy nemileg érett.Kamaszoknál igen is fontos,hogy fejlődésben se legyen a többiektől lemaradva.Kamaszként nálunk is mindenki várta,senki nem akart lemaradni a többiektől.Ez teljesen természetes dolog.

2015. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Vivike attól, hogy nem tudsz olvasni (okosodni és okosKodni, nagy különbség), még nincs jogod oltogatni azokat, akik rendesen válaszolnak...
2015. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!