Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vivi vagyok. Már vagy 2...

Virag vivi kérdése:

Vivi vagyok. Már vagy 2 honapja van feheres barna folyasom de még nem jott meg. Es az oszt.tarsaimnak igen. Pedig van nalam eretlenebb de neki mar megjott. Mit tegyek h nekem is megjojjon? es mikor fog?

Figyelt kérdés
Kerlek mibel gyorsabb valaszt.jah es am 12 eves vagyok

2015. máj. 12. 20:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Most még ciki 10 év múlva meg hidd el h minden bnőd tudni fogja mikor van meg, mert rájössz, hogy semmiolyan nincs benne ami gáz.

21 éves vagyok és még poénkodni is szoktunk a barátnőimmel ha egyszerre van meg :D

Ezen nincs mit szégyelni

Ha lesz barátod hidd el ő is tudni fogja, mivel ez meg az miatt joga lesz tudni mikor próbálkozhatsz

Javaslom annyit mondj anyukádnak: Anya valószínűleg nagy lány lettem, vagy csajos problémám van :)

Én a barátomnak mindig annyit mondok: hagyj, mert csajos napok vannak :D

2015. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
*próbálkozhat
2015. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a rendes,értelmes válaszokat ;-) ha tudtok még akkor várom a vàlaszokat :-P
2015. máj. 18. 19:40
 24/29 anonim ***** válasza:
Milyen választ vársz? Nem tudjuk megjósolni, mikor fog megjönni, ne siettesd! Ennél többet SENKI nem fog tudni mondani neked! Lehet holnap megjön, az is lehet, hogy egy év múlva!
2015. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Jolvan naa nem téged kérdeztelek...
2015. máj. 18. 19:54
 26/29 anonim ***** válasza:
55%

De könyörgöm, mégis mit akarsz többet tudni? Semmit nem tudunk plusz információként mondani, mert nem tudjuk, mikor jön meg. Te sem tudod, mi így messziről látatlanban honnan a csodából tudnánk?!

Nem kellene leugatni az előző válaszolót, teljes mértékben igaza van. Kaptál normális választ (szerintem mind az volt), ne türelmetlenkedj!!!

2015. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Eloszor is azt kerdeztem aki nem olyan azemet mint ti.ha nem tetszik hogy .it kerdezek akkor nem kell valaszolni.....
2015. máj. 24. 08:10
 28/29 anonim ***** válasza:

Ebbe valóban nem kell belekötni hogy Vivi minnél több választ szeretne,hagy kérdezzen.


Vivi de csúnyán ne beszélj,még ha heccelnének akkor se.Ennél okosabb tudsz te lenni.


Sajna senki nem tudja megmondani hogy mikor jön majd meg,csak találgatni tudunk.

2015. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen Az ertelmes valaszokat.a tobbit nem
2015. júl. 14. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!