Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Van jó tipped...

Hanga123 kérdése:

Mit tegyek? Van jó tipped hogyan lehet sport nélkül fogyni?

Figyelt kérdés
Sokan csúfolnak mert nagy a combom, de nemsikerül fogynom. Bulímiás vagy anorexiás meg nem akarok lenni.

2015. jún. 7. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz bulémiás vagy anorexiás lenni, akkor csak a sport marad. Azt viszont akár otthon a szobádban is tudod csinálni, és napi fél órát rá tudsz szánni, ha akarsz.
2015. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogyan?Van szobabiciklim de a napi 5-10 perc nem tesz semmit!
2015. jún. 7. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Megfelelő étrend kérdése. Sportolni érdemes, de nem kötelező a fogyáshoz. Bár melegen ajánlott... De tényleg megy nélküle. Én eddig bő 20 kilót fogytam, néha sétálok, s szeretnék edzeni, de valahogy nem sikerül magamat rávenni. De nem adom fel, az utolsó kilók jönnek s mos t és a továbbiakban még az eddiginél is fontosabb, csinos izmokat, feszes testet is akarok egyszer, s hosszú, erős, energikus életet. Kell a mozgás, akármeddig nem hanyagolhatjuk. Én szeretek túrázni, bár azt is keveset teszem manapság, de az sem mozgat meg mindent...


De akár mozogsz, akár nem, az étrend igen fontos. Lehet fogyni rossz, kevés étellel is, de egészségtelen s gondolom, nehezebb is.

2015. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válszodat!Én is szeretem a túrát meg sétálni. A mozgáshiány is egészségtelen mint az állandó éhség de muszáj.....
2015. jún. 7. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!