Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretnék fogyni, hogyan...

Szeretnék fogyni, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. 175 cm mellé 76 kiló. 5 kilót szeretnék leadni. Mostanában rászoktam, hogy kétnaponta reggelente eljárok bicajozni 1 órát/15 km-t. Meg súlyzózom mellette. Csak valami diéta is jól jönne, de nem tudom hogyan, mit egyek. Mire figyeljek, miből egyek keveset? Tudtok segíteni?

2014. jún. 30. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont tegnap határoztam el, hogy fogyni akarok.

Első körben vettem keményítőt liszt helyett, steviát cukor helyett, puffasztott rízsszeletet kenyér helyett és "rendes tészta" helyett durum tésztát, zsír helyett olívaolajat.

2014. jún. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az elsőt: jól jönnek a gyümölcsök és a zöldségfélék is, na meg disznó és marhahús helyett inkább csirke és pulykamell. És olaj/zsír helyett az olívaolaj mellé jó a kókuszzsír is :)Edzéshez meg mondjuk napi egy óra kardió.
2014. jún. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!