Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Alhasi fájdalom" 13 leszek....

"Alhasi fájdalom" 13 leszek. Az 1. menzeszem dec-ben jött meg, azóta semmi. Tegnap óta alhasi fájdalmam van. Ez 1 görcsölő fájdalom és fáj ha pisilek. Nem akarok nőgyógyászoz menni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 15:11
 1/4 anonim válasza:
valószínű ezek alapján jó alaposan felfáztál! menj el a háziorvosodhoz, ő fogja tudni, mit kell tenni. nekem ennyi idős koromban volt petefészek gyulladásom felfázás miatt, szóval a tapasztalat beszél belőlem: menj el a dokihoz, mielőtt Neked is komolyabb betegséged lesz belőle!
2010. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos orvoshoz nem azért megyünk, mert "kedvünk van". Az, hogy még nem jött meg azóta, nem gond, mert a legelején még sokaknak nem szabályos azonnal.

Egyet értek az elsővel:doki. de lehet, hogy a házi orvos a nőgyógyászhoz is el fog küldeni...

Jobbulást!

2010. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
első vagyok, még annyi, hogy az sem biztos, hogy nőgyógyászati jellegű egyáltalán a probléma...lehet hólyaghurut, húgyúti fertőzés ugyanúgy...de nem vagyok távdiagnoszta :) ha meg nőgyógyászati a baj, nem kell félni, gyermeknőgyógyászhoz fognak utalni vele.
2010. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Először a háziorvoshoz menj el. Biztos csináltat vizeletvizsgálatot, abból meglátja hogy van-e baktérium a vizeletben. Sok minden lehet, nemcsak nőgyóygászati probléma, lehet, hogy a veséddel van gond. Valószínűleg jól felfáztál. Nekem egy "sima" felfázásból lett méhgyulladásom, azóta is sokszor visszajön. Ha kezden érezni, cickafarkas fürdőben fürdök, így általában megúszom a dokit. Ez a felfázásoknál is segít.

Ne halogasd túl sokáig az orvoshoz menést, mert komoly baj is lehet! Jobbulást!

2010. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!