Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véletlen baleset. Anális után...

Véletlen baleset. Anális után hüvelyi közösülés. Kezelés?

Figyelt kérdés

Barátom átment a végbélből (pár órával előtte ürítettem, utána fürödtem, tehát aránylag tiszta voltam) a hüvelyembe...

Az esetet követő reggel óta a hüvelyem ég, de nem viszket, és folyásom sincs, ellenben a vizelés olyan fájdalmas, mint felfázás esetén. Nődoki szerint ez az, de én szinte biztos vagyok benne, hogy nem!

Kiváltsam azért a Sumetrolimot, vagy Betadine hüvelykúp is helyretesz?????


2015. aug. 8. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:

"tehát aránylag tiszta voltam" -csak néhány millió baktérium volt ott... e.coli A nődoktor is tud erről a kalandos együttlétről? mert nagyon valószínű hogy fertőzés, amire antibiotikum/Sumetrolim kell - és a közösülés csak gumival, amíg nem gyógyul

itt a 2-es tapasztalata:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__23772..

2015. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb kecskével próbáld, majd utána jöhet a ló. Csak elötte tisztálkodj, hogy meg fertőzd szerencsétlen állatokst!
2015. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyesen: csak elötte tisztálkodj rendesen, hogy meg ne fertőzd szerencsétlen állatokat!
2015. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Véletlen... persze, értelmes férfi uralkodik magán, és nem csinál ilyen bromságot.

Menj el orvoshoz, és imádkozz, hogy nem szedtél össze valami szépséget.

2015. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!