Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszer mellett egy héttel...

Gyógyszer mellett egy héttel hamarabb jött meg. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Már 9 éve szedek fogamzásgátlót, de még soha nem volt ilyen.. még van 6 szem gyógyszerem van és tegnap elkezdtem vérezni, de ma délelött már nem volt semmi de délután óta megint vérzek. Nőgyógyászhoz csak végszükség esetén szeretnék menni mert külföldön élünk és nem beszélem jol a nyelvet..
2015. aug. 27. 18:24
 1/6 gehdjfztuz válasza:
hány éves vagy? hol laksz? milyen gyakran csináljátok? hány éves a párod?
2015. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Több száz dologtól, és több tucat gyakori okból.


A sok szója fogyasztástól a stresszig, sok mindentől.

2015. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
25 vagyok, a párom 29. Külföldön élünk és hát elég rendszertelen a nemi életünk. De tényleg eddig sose volt ilyen ezért nem értem mitől lehet :(
2015. aug. 27. 18:55
 4/6 gehdjfztuz válasza:
leehet stessztől vagy időjárástól, vagy valimi olyat ettél, vagy elkaptál valamit? szerintem menj el dokihoz, mitdolgozol? de amugy azért kérdeztem hol laksz az időjárástol
2015. aug. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Németországba lakok, ugyanolyan idő van mint otthon. Nem emlékszem hogy ettem volna valami mást mint eddig. most szabin voltam egy hétig.
2015. aug. 28. 11:40
 6/6 gehdjfztuz válasza:
mit dolgozol?
2015. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!