Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Hamvas Ferenc szülész-nőgy...

Dr. Hamvas Ferenc szülész-nőgyógyásznál járt már valaki?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam nála és érdekelne,hogy kinek mi a tapasztalata vele kapcsolatban. Minden tapasztalat érdekel.Érdemes hozzá időpontot kérnem?

2015. szept. 1. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen problémával fordulnál hozzá?


Én jártam nála. Kedves, normális doki. Ami mondjuk macerás egy kicsit, hogy nincs UH-ja (bár lehet, hogy azóta megjavíttatta, nem tudom, már rég voltam nála), így ha arra van szükség, akkor be kell menni a kórházba hozzá. De ott mondjuk nem kér pénzt:D


A jó tapasztalatom vele az, hogy megmentett egy felesleges műtéttől. (Volt egy cisztám, amire az egyik kórházban azt mondták, hogy meg kell műteni, mert olyan fajta, ami nem múlik el. Hamvas azt mondta, szerinte korántsem biztos, hogy az, várjunk vele, szerinte el fog tűnni. Igaza lett.)


A negatív tapasztalatom pedig igazából nem is az ő hibája. Olyan endokrin gondom van, amivel eddig egy orvos sem tudott igazán sok mindent csinálni, neki meg ugye nem is ez a szakterülete igazából.


Még régebben egyébként javasoltam őt valakinek itt gyakorin, és egy idő múlva kaptam egy levelet a nőtől, hogy örökre hálás lesz nekem, amiért beajánlottam Hamvast, mert egy nagyon régen fennálló problémáját oldotta meg, amit azelőtt senki se tudott.

2015. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!