Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Míg ittam a cickafarkfű teát...

Míg ittam a cickafarkfű teát sokkal jobb volt odalent minden. Most abbahagytam és .!?

Figyelt kérdés
el kezdtem inni a cickát menzesz után és kevesebb lett a folyás sőt voltak oylan napok hoyg nem is volt hüvelyégés egyáltalán nem jelentkezett sőt a sexx után se volt enyhe égő érzés,2 hétig ittam ,most abbahagytam mert úgy egészséges ,jövőhéten fogok elvileg menstruálni,de most jobban jött fehér folyás és tegnap éreztem hogy enyhén ég a hüvelyem..MOSt akkor mi van? lehet hogy csak a menzesz miatt van?vagy vmi gyulladás ,a tea sokat segített amúgy,de msot már mindig így lesz?
2010. márc. 12. 17:28
 1/1 anonim válasza:
Szerintem el kéne menned orvoshoz. Az égő érzés és a sok hüvelyváladék nem jelent túl sok jót. És legalább biztosra mehetsz. Emellett ajánlott félévenként a rákszűrés, ha már nemi életet élsz.
2010. márc. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!