Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja abbahagytam az Elevit...

3 napja abbahagytam az Elevit vitamint és azota jobb a közérzetem. Létezhet, hogy a vitamintól voltam irtó rosszul 10 napon át amig szedtem? 6 hetes vagyok most akkor probáljak más fajtát?

Figyelt kérdés
2008. febr. 22. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En ugyanigy voltam az Elevit vitamintol es persze En is abba hagytam es elkezdtem szedni mas vitaminokat.Probalj ki mast,ami neked is megfelel es nem vagy rosszul tole.

Jo babavarast!Egy 16 hetes kismami!

2008. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet ilyen. Próbálj ki valami más vitamint.
2008. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iszonyatos székrekedésem volt az Elevittől, és amikor rájöttem arra, hogy ettől van, egyből váltottam a Centrum Maternára. Nem bántam meg, mert azóta nincs semmiféle panaszom. Nem árt, ha mást is kipróbálsz, hiszen minden magzatvédő vitamint ugyanabból a célból találnak ki, le lehet váltani akár egyik napról a másikra is bármelyiket bármelyikre.
2008. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így jártam, mint az előttem szóló, én is az első 10 szem után hagytam abba, akkor 8 hetes körül voltam. Iszonyú rosszul éreztem tőle magam, egész napos hányinger, fejfájás, székrekedés, nem tudtam tőle aludni éjszaka. Amikor rájöttem, hogy attól van és nem alapból a terhességtől nem szedtem tovább és minden bajom elmúlt.

Lehet, hogy még az elején a hormonháztartás felborulása miatt nem úgy kezeli a szervezet a vitamint ahogy kellene. Pár hét múlva(4-6hét)újra elkezdtem újra és most már semmi "bajom" nincs tőle. Mellesleg megjegyzem a Gravidát még úgy sem ajánlották, mert abban még több összetevő van mint az Elevitben. És ráadásul ezek nem olyan olcsók, hogy az ember kísérletezzen vele, ugyan melyik a jó. Persze mindenki a maga pénztárcájához mérje.

A Centrum Maternára, nekem azt mondta a doki, hogy az is jó, de annál az a hátulütő, hogy nagy lesz a babák fejmérete és nem biztos (sőt)a természetes úton szülés.

Akkor sem lesz semmi probléma, ha egy ideig nem szeded, addig még úgy érzed.

Kellemes babavárást!

18 hetes kismama

2008. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Béres Gravidával voltam így. Sajnos elég sok idő telt el mire rájöttem, hogy attól vagyok rosszul. Mindig kihánytam tőle a reggelit.

Most váltottam és a Hipp Natal Aktiv terhességi vitamin gyümölcskoncentrátumát iszom. Napi 1x20ml. 1000 Ft az ára.

Üdv: 19 hetes kismama

2008. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!