Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Migrén terhesség alat? Mit...

Anneee25 kérdése:

Migrén terhesség alat? Mit tehetek? Mit szedhetek? Milyen időközönként és mennyit? 10 hkm

Figyelt kérdés

Komplikált eset vagyok. Szedek pajzsmirigy alulműködésre és magas pulzusra gyógyszert. Aura migrénem lett a terhesség alatt (rosszul látok,kiesik a látótér)és borzasztó fejfájás 2-3 Naponta....

Nem akarom mérgezni a picit, de szeretném elviselni zt az állapotot.

Ellentmondásos,hogy mit lehet szedni és menyit.

Tudom h paracetamolt lehet, de abból mennyit lehet? Mit tehetek,ha nem hat?

Milyen időközönként vhetek be bármit?

Milyen alternatív megoldásokat ismertek?



2015. szept. 17. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

12 hetes korig Panadolt (vagy egyéb paracetamol tartalmú gyógyszert) 2 szemet 6 óránként. Egyébként Benuron (ugye ugyanaz mint a Panadol) egy szem nekem sose hatott, de ha egyszerre kettőt vettem be, úgy már igen. Ezt terhesen is meg lehet csinálni, nekem orvos javasolta fogínygyulladás miatt, amitől napokig aludni se tudtam.

12 hetes kor után már lehet algopyrint is szedni.

2015. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. szept. 17. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!